• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25859 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 بهمن 1395 - ساعت: 13:57

چاپ

واکنش منصوریان به محرومیت رحمتی


سرمربی تیم استقلال گفت:روی صحبتمان با داوری دربی نیست اما رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی به هیچ وجه منصفانه نبود.

به گزارش میانخبر، سرمربی تیم استقلال گفت:روی صحبتمان با داوری دربی نیست اما رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی به هیچ وجه منصفانه نبود.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص محرومیت رحمتی اظهار داشت: در ابتدا بايد بگويم داور مسابقه يكى از بهترين داوران است كه در جريان مسابقه تصميم گرفت سيد جلال و دروازه بان تيم ما را تنبيه كند و در نهايت رحمتى كارت قرمز و حسينى كارت زرد دريافت کنند.

وى ادامه داد :چرا كميته انضباطى 25 ساعت بعد به اين پرونده ورود كرده و راى را صادر كرده است؟! آن هم يك راى بى رحمانه و با علم اينكه حسن زاده مى داند اگر براى رحمتى 2 جلسه محروميت در نظر گرفته می شد ما مى توانستيم به كميته استيناف نامه بزنيم و راى را بشكنيم اما براى رحمتى 3 جلسه محروميت صادر كردند تا عملا تيم ما را قلع و قمع كنند.به طور حتم اگر محروميت 3 جلسه مى شد شكايت می کردیم اما در حال حاضر با توجه به اين شرايط،ما رحمتى را 4 جلسه نخواهيم داشت.

منصوریان افزود: من معتقدم اگر رحمتی اخراج می شد، جلال حسینی هم باید به همان صورت از زمین اخراج می شد. روی صحبت ما داوری نیست. آیا وقتی بازیکنی از استقلال اخراج می شود، پس از سوت پایان بازی نمی تواند داخل زمین بیاید؟ باز می گویم روی صحبتم اصلا فغانی نیست. صحبت ما به نحوه برخورد با رحمتی است.رحمتی بعد از ورود به میدان مستقیم به سمت هواداران رفت چون قرار گذاشته بودیم فارغ از هر نتیجه ای بازیکنان مان نباید به بخش پرسپولیسی ها بروند.

سرمربی استقلال اظهار كرد: یکی از مشکلات فوتبال ما این است که دوستی ها در بیرون زمین زیاد است و بعد از اولین برخورد، یک درگیری و برخورد فیزیکی ایجاد می شود. اما نکته تاریک فوتبال ما این است هیچ فرقی بین بازی پرسپولیس و استقلال در برابر هم بازی با همین تیم ها با گسترش و ماشین سازی و تراکتورسازی نیست.

منصوریان درباره محرومیت هایی که در پایان دربی در نظر گرفته شد، بیان داشت: من معتقدم تمام اتفاقات توسط داور تنبیه شد. حتی می گویم که زاویه برخی اتفاقات در دید ما نبود. حتی فرض را بگیریم که رحمتی شروع کننده درگیری بود. شما به ال کلاسیکو و دربی میلان و منچستر، نگاه کنید و ببينيد چند بار بعد از اتفاقات این دربی ها کمیته انضباطی های این کشورها ورود کرده اند. رحمتی و سیدجلال برای برد تیمهایشان کار خود را کرده اند و کار آنها حرفه ای بود و یکی از بهترین داورهای دنیا تصمیم گرفت که دروازه بان ما را تنبیه کند.

منصوريان ادامه داد :اين مسئله براى من جاى سوال است كه چرا كميته انضباطى ٢٥ ساعت بعد راى را صادر كرده؟ علت ورود اين كميته بعد از ٢٥ ساعت چيست؟ ما در دربى روز گذشته نظاره گر يك بازى زيبا و ديدنى بوديم نه اينكه چون تيم برنده هستم اين حرف ها را بزنم .ما واقعا روز گذشته تنها به سمت هواداران تيم خود رفتيم و بايد بگويم به نوعى هواداران استقلال و پرسپوليس مهمان يكديگر بودند و در ديدار روز گذشته اتفاق ناگوارى هم رخ نداد كه جا دارد در اين زمينه از مسئولان مربوطه تشكر داشته باشم.

سرمربى تيم فوتبال استقلال عنوان كرد:اصلا مهدى چه كار غير طبيعى اى انجام داده ؟مى خواهيد در دربى بعدى كتف هاى مهدى را ببنديم ؟ به طور حتم بعد از جذابيت دربى يكى ديگر از جذابيت ها خوشحالى بازيكنان است.بنابراين رحمتى نظم ورزشگاه را بر هم نزد و اصلا بايد بگويم تا اسم رحمتى مى آید ،٢٤ ساعت بعد راى مى دهند. به هر حال كاپيتان ما را از ٤ بازى جدا كردند.

وى بيان كرد: چندین مورد ما به حسن زاده اطلاع داديم كه رای را اعلام کنند اما اين امر صورت نگرفت و بيشتر از ٢٠ روز راى صادر نشد. آقای حسن زاده شما که این قدر عجله دارید، رای و کاغذ رسمی حقوق نفت را بعد از 18 ماه را بى زحمت به ما بدهید. بعد از ٢٤٠ روز به پرونده باشگاه نفت ورود مى كرديد و حق و حقوق ما را مى گرفتيد.

منصوريان ادامه داد: بالای 500 پرونده مالی در کمیته انضباطی است.وقتی امنیت برای مدیران و مسئولان است که پول بازیکن را ندهند و ما باید یکی دو سال بدویم تا رای بگیریم، وقتی به حقوق خود نمی رسیم این مسائل توسط مدیران برای خارجی ها هم تکرار می شود. به این ترتیب ما با فیفا به مشکل می خوریم و می بینیم که مسئله ای فراباشگاهی پیش می آید. مسائلی که برای استقلال پیش آمد و اکنون برای تراکتورسازی هم رخ داده است.

سرمربى تيم فوتبال استقلال در پايان خاطر نشان كرد: در ابتدا در نظر داشتيم نسبت به كارت رحمتى ورود کنیم كه از اين كار صرف نظر كرديم اما به شدت با حكم كميته انضباطى مخالفيم چرا كه ما بايد جواب ٣٠ ميليون هوادار را بدهيم.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : واکنش منصوریان به محرومیت رحمتی
دیدگاه شما در مورد : واکنش منصوریان به محرومیت رحمتی

واکنش منصوریان به محرومیت رحمتی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ