• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25864 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 بهمن 1395 - ساعت: 14:06

چاپ

۲۸ کشته و زخمی در سانحه واژگونی اتوبوس ساری - مشهد


فرمانده انتظامی چناران گفت: در اثر واژگونی اتوبوس مسافربری ساری- مشهد در محور چناران، ۴ نفر از هموطنانمان در دم فوت کرده و ۲۴ نفر نیز زخمی شدند.

به گزارش میانخبر، سرهنگ برات اویسی فرمانده انتظامی شهرستان چناران در گفتگو با ندای چناران، از کشته و زخمی شدن 28 نفر از سرنشینان اتوبوس واژگون شده در محور قوچان به چناران خبر داد.

 

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام یک فقره واژگونی اتوبوس منجر به فوت در ساعت ۳ و ۵۰ دقیقه روز جاری، عوامل گشت پاسگاه سیدآباد به همراه اورژانس و عوامل امدادی به محل اعزام شدند.

 

وی ادامه داد: پس از پس حضور مأمورین در محل، مشاهده شد یک دستگاه اتوبوس بنز ۴۵۷ که از سمت ساری به سمت مشهد مقدس در حال حرکت بوده است بعد از دوربرگردان حکیم‌آباد به علت نامعلومی واژگون شده است که متأسفانه براثر آن چهار نفر از هم‌وطنانمان (سه مرد و یک زن) در دم فوت کرده‌اند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان چناران خاطرنشان کرد: تعداد ۲۴ نفر از سرنشینان این اتوبوس در این حادثه مجروح شده که با کمک عوامل امدادی به بیمارستان چناران منتقل شدند.

 

اویسی بابیان اینکه دو نفر از متوفیان مجهول‌الهویه هستند، گفت: اجساد با هماهنگی مقام قضایی به سردخانه منتقل و تحقیقات تکمیلی در این رابطه همچنان ادامه دارد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : ۲۸ کشته و زخمی در سانحه واژگونی اتوبوس ساری - مشهد
دیدگاه شما در مورد : ۲۸ کشته و زخمی در سانحه واژگونی اتوبوس ساری - مشهد

۲۸ کشته و زخمی در سانحه واژگونی اتوبوس ساری - مشهد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ