• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25882 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 بهمن 1395 - ساعت: 12:57

چاپ

مسئولان حق برخورد با دانشجویان انقلابی را ندارند


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اینکه دانشجویی در گوشه‌ای از کشور در دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی حرفی می‌زند شما به چه حقی در کمیته انضباطی برخورد می‌کنید، مگر اینها بی صاحب هستند و کسی را ندارند.

به گزارش میانخبر، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز در کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی بسیج دانش‌آموزی که در ساختمان قدیم مجلس برگزار شد، با اشاره به فضای مجازی اظهار داشت: بسیج دانش‌آموزی باید در شبکه‌های اجتماعی حرف داشته باشد و نمی‌شود دشمن سرش را پایین اندازد و هر صحنه غیر اخلاقی و مبتذل را برای ما درست کند، پس ما چه کاره هستیم.

وی افزود: اینکه یک دانشجوی انقلابی حرف می‌زند، چه حقی دارید که او را به کمیته انضباطی فراخوان می‌کنید و از همینجا اعلام می‌کنم خدا می‌داند اگر متوجه شویم به یک دانش‌آموز و دانشجوی انقلابی برخورد خلاف حق و اخلاق شود، منِ کوچکترین، تمام‌قد در برابر آن دستگاه می‌ایستم.

سردار غیب‌پرور تصریح کرد: دانشگاه مکان محترمی است و همه به آن احترام می‌گذاریم اما مراقبت کنند که حرکات زیرپوستی دارد انجام می‌شود.

وی ادامه داد: چرا با دانشجو مخالفت می‌شود و اگر حرف خلاف حقی زده است بسیار خب اما چهارچوب و موازین دارد. اینکه دانشجویی در گوشه‌ای از کشور در دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی حرفی می‌زند شما به چه حقی در کمیته انضباطی برخورد می‌کنید، مگر اینها بی صاحب هستند و کسی را ندارند، اصلاً اینطور نیست.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : مسئولان حق برخورد با دانشجویان انقلابی را ندارند
دیدگاه شما در مورد : مسئولان حق برخورد با دانشجویان انقلابی را ندارند

مسئولان حق برخورد با دانشجویان انقلابی را ندارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ