• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25928 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 بهمن 1395 - ساعت: 12:27

چاپ
اجراي احداث باغ سياه ريشه در 130 هكتار از اراضي شيبدار میاندورود

مدير جهاد كشاورزي میاندورود خبر داد

اجراي احداث باغ سياه ريشه در 130 هكتار از اراضي شيبدار میاندورود


مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از اجراي احداث باغ سياه ريشه در 130 هكتار از اراضي شيبدار اين شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، سيد شبر موسوی در گفتوگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: امسال طرح احداث باغ سياه ريشه در سطح بالغ بر 130هكتار از اراضي شيبدار شهرستان میاندورود اجرا می شود.

وي افزود: احداث باغ سياه ريشه تاکنون در سطح 1 هكتار از اراضي شيبدار روستاي کیاپی با 500 اصله نهال سياه ريشه و احداث باغ در سطح 2 هكتار از اراضي شيبدار روستاي اوسا با یک هزار اصله نهال سياه ريشه انجام شد.

مدير جهاد كشاورزي شهرستان میاندورود مهمترين اهداف اجراي اين طرح را افزايش بهره وری و عملکرد در واحد سطح، حفظ و نگهداری خاك، هدايت و كنترل هرز آب های سطحي و افزايش درآمد و ايجاد اشتغال برای خانوار روستايی بیان كرد.

موسوی در ادامه گفت: درمراسم تجلیل از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی مازندران در سال 95 از سه تولید کننده برتر میاندورودی تجلیل شد.

وی بیان کرد: صابرکاظمی ترکی تولیدکننده ادوات و ماشین آلات کشاورزی با تولید یک هزار و 621 دستگاه انواع ماشین آلات کشاورزی، مجتبی قنبری مدیرعامل نمونه شرکت تعاونی تولید روستایی و موسی اسفندیاری کشاورز نمونه محصول گندم آبی با تولید 8 هزار و200 کیلوگرم در هکتار بودند.دیدگاه شما در مورد : اجراي احداث باغ سياه ريشه در 130 هكتار از اراضي شيبدار میاندورود

اجراي احداث باغ سياه ريشه در 130 هكتار از اراضي شيبدار میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ