• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25937 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 بهمن 1395 - ساعت: 13:01

چاپ

تکذیب خبر کناره‌گیری استقلال خوزستان از لیگ قهرمانان


شبکه اطلاع‌رسانی لیگ قهرمانان آسیا خبر کناره‌گیری احتمالی تیم استقلال خوزستان از این رقابت‌ها و دیدار با حریف عربستانی را تکذیب کرد.

به گزارش میانخبر، شبکه اطلاع‌رسانی لیگ قهرمانان آسیا خبر کناره‌گیری احتمالی تیم استقلال خوزستان از این رقابت‌ها و دیدار با حریف عربستانی را تکذیب کرد.

در روزهای اخیر سرمربی استقلال خوزستان با توجه به مشکلات عدیده مالی تیمش از کناره‌گیری احتمالی از لیگ قهرمانان آسیا و عدم سفر به عمان و امارات جهت مصاف با حریفان خود خبر داده بود.

در این میان شبکه اطلاع‌رسانی لیگ قهرمانان آسیا با انتشار خبری نوشت: اخبار منتشره روزهای اخیر مبنی بر کناره‌گیری تیم استقلال خوزستان از لیگ قهرمانان آسیا و عدم سفر به عمان برای بازی با الفتح عربستان به خاطر مشکلات مالی در هفته اول این رقابت‌ها صحت ندارد.

استقلال خوزستان در گروه B لیگ قهرمانان آسیا با الجزیره امارات، الفتح عربستان و لخویای قطر قرار دارد. آبی‌پوشان اهوازی در روزهای 2 و 9 اسفنده ماه سال جاری در عمان و امارات به مصاف الفتح عربستان و الجزیره امارات می‌روند. این تیم 24 اسفند نیز در ورزشگاه غدیر اهواز در آخرین بازی دو رفت میزبان لخویای قطر است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : تکذیب خبر کناره‌گیری استقلال خوزستان از لیگ قهرمانان
دیدگاه شما در مورد : تکذیب خبر کناره‌گیری استقلال خوزستان از لیگ قهرمانان

تکذیب خبر کناره‌گیری استقلال خوزستان از لیگ قهرمانان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ