• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25939 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 بهمن 1395 - ساعت: 13:05

چاپ

نجات ۵۰ شهروند گرفتار در سیلاب


فرماندار بندرعباس با اشاره به نجات 50 شهروند گرفتار در سیلاب، از پیش بینی طرح اسکان موقت در مواقع اضطراری خبرداد.

به گزارش میانخبر، احمدپویافر با بیان اینکه 50 نفر از کسانی که در سیلاب ناشی از طغیان رودخانه های فصلی گرفتار شده بودند با تلاش مردم و نیروهای امدادی نجات یافتند، تصریح کرد: چنانچه این عده به هشدارهای داده شده توسط مسئولان در رسانه ها توجه می‌کردند، گرفتار سیلاب نمی‌شدند و از مردم انتظار می‌رود هشدارها را جدی بگیرند.

وی اضافه کرد: افراد تصور می‌کنند حادثه برای آنان رخ نمی‌دهد، درصورتی که چنین نیست و در حوادث طبیعی هر لحظه احتمال رخداد جدید وجود دارد.

فرماندار بندرعباس با اشاره به میزان بارش 13.7 میلیمتری بندرعباس، خاطرنشان کرد: ولی باران در اطراف قابل توجه بوده و موجب پر شدن سدهای شمیل و نیان شده است.

پویافر بیان کرد: چند حادثه در مدت این دو روز که بارش در شهرستان آغاز شده بوقوع پیوست که نیروهای امدادی و خدماتی به کمک مردم شتافته و تلفات جانی رخ نداد.

وی اضافه کرد: موج دوم بارندگی در حال آغاز شدن است و احتمال آبگرفتگی معابر و روستاها وجود دارد و با توجه به شرایط نامساعد جوی مردم از سفرهای دریایی و صید در مدت بارندگی پرهیز کنند.

فرماندار بندرعباس اضافه کرد: طرح اسکان موقت برای مواقع ضروری دیده شده که امید می رود حادثه رخ ندهد تا این طرح اجرایی شود.


منبع : تابناک

مطالب مرتبط با : نجات ۵۰ شهروند گرفتار در سیلاب
دیدگاه شما در مورد : نجات ۵۰ شهروند گرفتار در سیلاب

نجات ۵۰ شهروند گرفتار در سیلاب تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ