• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25970 - تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 - ساعت: 14:49

چاپ
مسئولان اقدام و عمل خود درباره اقتصاد مقاومتی را به مردم گزارش دهند

امام جمعه موقت میاندورود:

مسئولان اقدام و عمل خود درباره اقتصاد مقاومتی را به مردم گزارش دهند


امام جمعه موقت میاندورود گفت: مسئولان به مردم درباره اقدامات خود در راستای اقتصاد مقاومتی گزارش دهند و کار روزمره خود را اقدام و عمل ننامند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام سیدجعفر علوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود، اظهار کرد: بهترین گنج و ثروت و توشه برای سرای ابدی تقوا الهی است.

وی با اشاره به اول اسفند سالروز انتخاب اولین دوره شورای نگهبان، افزود: شورای نگهبان از دین، انقلاب و قانون اساسی سنگربانی می‌کند و وظیفه سنگینی در جریان امور قوانین کشور و انتخابات که فیلتری است تا راه نفوذ دشمن را ببندد، دارد.

امام جمعه موقت میاندورود به 29 اسفند سالروز قیام مردم تبریز و دیدار مردم این شهر با رهبر انقلاب به همین مناسبت اشاره کرد و گفت: رهبری در این دیدار حضور میلیونی مردم در 22 بهمن را مایه آبروی کشور، نظام و انقلاب دانست.

علوی خاطرنشان کرد: با وجود تبلیغات و سرمایه‌گذاری دشمن برای حضور پیدا نکردن مردم در این راهپیمایی، حضور میلیونی مردم باعث شد آبروی انقلاب حفظ شود.

وی با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه بعضی‌ها می‌گویند مذاکرات سایه جنگ را از سر کشور برداشت و این دورغ محض است، بیان کرد: سایه جنگ را حضور مردم و اعتقاد آنها برمی‌دارد.

خطیب جمعه میاندورود، تاکید کرد: دشمن مردم ما را امتحان بسیاری کرده است و این مردم نمرات خوبی گرفتند.

علوی افزود: دشمن از جنگ می‌گوید تا ما را از موضوع اصلی که جنگ اقتصادی است دور کند و در کشور هم بعضی از مسئولان این حرف دشمن را تکرار می‌کنند.

وی اظهار کرد: مسئولان باید برای جنگ اقتصادی سنگرسازی کنند تا مردم آسیب نبینند.

علوی در ادامه با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، تصریح کرد: مسئولان استان و شهرستان بیایند و به مردم بگویند که چه کاری کردند.

امام جمعه موقت میاندورود با بیان اینکه چه شود و چه باید کرد را همه می‌دانند، خاطرنشان کرد: مسئولان به مردم درباره اقدامات خود در راستای اقتصاد مقاومتی گزارش دهند و کار روزمره خود را اقدام و عمل ننامند.مطالب مرتبط با : مسئولان اقدام و عمل خود درباره اقتصاد مقاومتی را به مردم گزارش دهند
دیدگاه شما در مورد : مسئولان اقدام و عمل خود درباره اقتصاد مقاومتی را به مردم گزارش دهند

مسئولان اقدام و عمل خود درباره اقتصاد مقاومتی را به مردم گزارش دهند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ