• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25972 - تاریخ انتشار : شنبه 30 بهمن 1395 - ساعت: 01:22

چاپ
شاهد اسلام‌آباد نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال مازندران شد

با تساوی در ایستگاه پایانی؛

شاهد اسلام‌آباد نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال مازندران شد


شاهد اسلام‌آباد نماینده میاندورود در لیگ برتر فوتسال مازندران در هفته پایانی این مسابقات با تساوی برابر مهمان خود نایب قهرمان این مسابقات شد.

به گزارش میانخبر، تیم فوتسال شاهد اسلام‌آباد نماینده میاندورود در لیگ برتر فوتسال مازندران در هفته پایانی این مسابقات در سالن نکاچوب سورک برابر مهمان خود امیرکلا بابل به تساوی دو بر دو دست یافت.

شاهد اسلام‌آباد که تا قبل از این بازی با 51 امیتاز و تفاضل گل کمتر نسبت به امید مرزن‌آباد در جایگاه دوم قرار داشت در صورت برد و متوقف شدن مرزن‌آباد و یا پیروزی با تفاضل گل بالا می‌توانست قهرمان لیگ برتر مازندران شود.

در طرف مقابل امید مرزن‌آباد موفق شد حریف خود را شکست دهد و با این نتیجه شاهد اسلام‌آباد با 52 امتیاز نایب قهرمانی لیگ برتر فوتسال استان را کسب کرد.

در پایان این مسابقه با حضور غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال مازندران، مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود، نایب رئیس هیات فوتبال استان و رئیس هیات فوتبال میاندورود مدال‌های نایب قهرمانی به بازیکنان تیم شاهد اسلام‌آباد داده شد.دیدگاه شما در مورد : شاهد اسلام‌آباد نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال مازندران شد

شاهد اسلام‌آباد نایب قهرمان لیگ برتر فوتسال مازندران شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ