• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25997 - تاریخ انتشار : شنبه 30 بهمن 1395 - ساعت: 11:44

چاپ

جزئیات پرونده کلاهبرداری 8 میلیاردی کانون ازدواج آسان


حمیدیان با اشاره به پرونده کانون ازدواج آسان گفت: در این پرونده 80 میلیارد ریال کلاهبرداری شده که 50 میلیارد ریال آن از طریق دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان و خانواده های متهمان به مالباختگان پرداخت شده است.

به گزارش میانخبر، حمیدیان با اشاره به پرونده کانون ازدواج آسان گفت: در این پرونده 80 میلیارد ریال کلاهبرداری شده که 50 میلیارد ریال آن از طریق دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان و خانواده های متهمان به مالباختگان پرداخت شده است.

محمدعلی حمیدیان رئیس کل دادگاه‎های عمومی و انقلاب زاهدان در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده کانون ازدواج آسان تصریح کرد: این پرونده 5 متهم دارد که از این تعداد 2 متهم آن شاکی ندارند ولی یک متهم 727 شاکی، یک نفر 439 شاکی و یک نفر 4 شاکی دارد.

وی تصریح کرد: حکم پرونده کانون ازدواج آسان صادر شده اما هنوز دادنامه آن امضا نشده است.

حمیدیان تصریح کرد: در این پرونده 80 میلیارد ریال کلاهبرداری شده که 50 میلیارد ریال آن از طریق دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان و خانواده های متهمان به مالباختگان پرداخت شده است.

رئیس‌کل دادگاههای عمومی و انقلاب زاهدان گفت: 30 میلیارد ریال از مبلغ کلاهبرداری شده باقی مانده که از این مبلغ سه میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اموال توقیفی این متهمان به صورت نقد موجود است که براساس میزان سهم مالباختگان بعد از امضا دادنامه پرداخت خواهد شد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : جزئیات پرونده کلاهبرداری 8 میلیاردی کانون ازدواج آسان
دیدگاه شما در مورد : جزئیات پرونده کلاهبرداری 8 میلیاردی کانون ازدواج آسان

جزئیات پرونده کلاهبرداری 8 میلیاردی کانون ازدواج آسان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ