• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26039 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 - ساعت: 13:23

چاپ
اجرای 800 مورد توسعه و احداث، اصلاح و بهینه‌سازی در سال جاری/ 30 هزار مشترک داریم

مدیر امور توزیع برق میاندورود:

اجرای 800 مورد توسعه و احداث، اصلاح و بهینه‌سازی در سال جاری/ 30 هزار مشترک داریم


مدیر امور توزیع برق میاندورود گفت: در سال جاری 800 مورد توسعه و احداث، اصلاح و بهینه‌سازی در سطح شهرستان انجام شده است.

به گزارش میانخبر، حمیدرضا باقری دادوکلایی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: امور توزیع برق میاندورود 30 هزار مشترک دارد که سه درصد فروش شرکت توزیع استان را پوشش می‌دهد.

وی با بیان اینکه امور توزیع در دو بخش توسعه و احداث، اصلاح و بهینه سازی فعالیت می‌کند، افزود: در بخش توسعه و احداث در دو حالت شهری و روستایی انجام می‌شود.

مدیر امور توزیع برق میاندورود، خاطرنشان کرد: توسعه و احداث ما در سال جاری 300 مورد بوده است که 100 مورد در حوزه شهری و 200 مورد در حوزه روستایی بوده است.

باقری تصریح کرد: در بخش اصلاح و بهینه سازی 500 مورد کار انجام شد که 150 مورد شهری و 350 مورد روستایی بوده است.

وی با اشاره به خاموشی‌ها در بعضی مواقع از سال به‌دلیل مصرف بالای برق، گفت: با اعتبار 90 میلیون تومانی رینگ خطوط را انجام دادیم که با این کار قابلیت مانور ما بالا رفت و امکان خاموشی بسیار کاهش پیدا کرد.

باقری در ادامه بیان کرد: برای تعمیرات خطوط 20 کیلوولت 150 میلیون تومان هزینه کردیم و برای اصلاح خطوط، پروژه‌ای را با اعتبار 200 میلیون تومان در دست اجرا داریم.

این مسئول با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی مرکز توزیع برق میاندورود در سال جاری، خاطرنشان کرد: برای کارهای اجرا شده در سال جاری مجموعا 800 میلیون صورت وضعیت شده و تا پایان سال 200 میلیون دیگر کار در دست انجام داریم.

وی با بیان اینکه فاز اول ساختمان اداری توزیع برق میاندورود با اعتبار 16 میلیارد ریال با زیربنای یک هزار متر ساخته شده است که در هفته دولت با حضور وزیر ارتباطات و فناوری افتتاح شد، افزود: فاز دوم کار شامل احداث انبار جدید و محوطه سازی با اعتبار 500 میلیون تومان در حال اجرا است.

باقری با تشکر از نیروی انتظامی، دهیاران و بسیج که همکاری خوبی در زمینه حفظ و حراست شبکه توزیع برق داشتند، گفت: با تلاش پیمانکاران توانستیم از شرایط بحران خارج شویم و امنیت برق مردم را در زمان‌های بحران افزایش دهیم.

مدیر امور توزیع برق میاندورود با تشکر از حمایت‌های مدیرکل توزیع برق استان و فرماندار میاندورود در اجرای پروژه‌ها در این شهرستان، خاطرنشان کرد: هدف ما رضایت‌مندی مردم، ارائه خدمات مطلوب و جلوگیری از قعطی برق مردم است.



مطالب مرتبط با : اجرای 800 مورد توسعه و احداث، اصلاح و بهینه‌سازی در سال جاری/ 30 هزار مشترک داریم
دیدگاه شما در مورد : اجرای 800 مورد توسعه و احداث، اصلاح و بهینه‌سازی در سال جاری/ 30 هزار مشترک داریم

اجرای 800 مورد توسعه و احداث، اصلاح و بهینه‌سازی در سال جاری/ 30 هزار مشترک داریم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ