• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26077 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 - ساعت: 17:17

چاپ

پرداخت 1500 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی مازندران


مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران تصریح کرد: حمايت از توليد داخلي، موجب ايجاد اشتغال، جلوگيري از خروج ارز و رشد اقتصادي در جامعه می‌شود.

به گزارش میانخبر، ايجاد اشتغال و رونق توليد به‌عنوان دو ركن اساسي و مهم بخش صنعت و توليد در شهرک‌ها و نواحي صنعتي مازندران، قلمداد می‌شود.

وی ضمن اشاره به توانمندي واحدهاي توليدي و صنعتي مازندران در ارائه و توليد محصولات باکیفیت، افزود: با حمايت، پرداخت تسهيلات و كمك به توليد و صادرات، شاهد رونق‌بخش توليد و صنعت در استان خواهيم بود.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران تصریح کرد: حمايت از توليد داخلي، موجب ايجاد اشتغال، جلوگيري از خروج ارز و رشد اقتصادي در جامعه می‌شود.

موسوي ضمن اشاره به اقدامات مناسب دولت در ارائه تسهيلات، در قالب رونق توليد، خاطرنشان کرد: از ابتداي سال جاري تاكنون، یک‌هزار و 505 ميليارد ريال تسهيلات به 162 واحد توليدي و صنعتي مستقر در شهرک‌های صنعتي مازندران پرداخت‌شده است.

وی تاکید کرد: سرمايه در گردش و نقدينگي از دغدغه هاي اصلي واحدهاي توليدي و صنعتي است كه با سياست دولت، تشكيل ستاد تسهيل و بررسي پرونده‌های ثبت‌نام‌شده در سامانه بهين ياب، زمينه دريافت تسهيلات با حمايت بانک‌های عامل برای فعالان صنعتی استان، مهیا شده است.


مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران در پایان اذعان کرد: پرداخت تسهيلات طرح رونق در راستاي حمايت از توليد و سرمایه‌گذاری و ايجاد انگيزه در صنعتگران و توليدكنندگان در حال اجراست که با حمايت بانک‌های عامل استان، محقق شده است.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : پرداخت 1500 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی مازندران
دیدگاه شما در مورد : پرداخت 1500 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی مازندران

پرداخت 1500 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ