• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26082 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 - ساعت: 17:28

چاپ

کارگردان مشهور بعد از ۴۰ سال بخشیده شد


پس از این که دو روز پیش اعلام شد وکیل پولانسکی در حال مذاکره با مقامات آمریکایی است، امروز اعلام شد قربانی پولانسکی وی را بخشیده است.

به گزارش میانخبر، یک مصاحبه جدید ویدویی از سامانتا گیمر قربانی پولانسکی در سال 1977 اعلام می‌کند او را بخشیده است و پولانسکی در آن زمان به نوعی قهرمان این دختر محسوب می‌شد.

کارگردان مشهور بعد از ۴۰ سال بخشیده شد

گیمر که سال 2013 با انتشار یک بیوگرافی با عنوان‌«دختر» به بیان این ماجرا پرداخته در این ویدیو گفته است پولانسکی نباید به زندان بیشتری محکوم شود و امیدوار است این پرونده سرانجام برای همیشه بسته شود.

وی افزود: در همه این مدت این پرونده را دنبال کردم تا حقیقت آن روشن شود. او عذرخواهی کرده و من او را بخشیده‌ام. می‌دانم او متاسف است و قصد او آسیب زدن به من نبود. او تایید کرده که این کار را انجام داده و برای آن به زندان هم رفته است.

گیمر در زمان وقوع این رویداد تنها 13 سال داشت و پس از مصرف مواد مخدری که پولانسکی به وی داده بود مورد تعدی کارگردان واقع شد. این اتفاق در خانه جک نیکلسون افتاد و در ماه مارس 1977 پولانسکی دستگیر و به 5 مورد اتهام علیه گیمر متهم شد.

او 42 روز را در زندان سپری کرد و در حالی که آزاد شده بود، خاک آمریکا را ترک کرد. سال 1978 یک قاضی اعلام کرد آن پرونده باید دوباره به جریان بیفتد و همین موجب شد تا پولانسکی از بازگشت به آمریکا خودداری کند و برای همیشه تحت تعقیب بماند.

در حالی که دو روز پیش اعلام شده بود وکیل پولانسکی با مقامات آمریکایی در حال گفتگو است و مدعی شده مدتی را که موکلش در زندان گذرانده در آن زمان به عنوان محکومیت او در نظر گرفته شده بود، اکنون اعلام شده قربانی وی او را بخشیده است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : کارگردان مشهور بعد از ۴۰ سال بخشیده شد
دیدگاه شما در مورد : کارگردان مشهور بعد از ۴۰ سال بخشیده شد

کارگردان مشهور بعد از ۴۰ سال بخشیده شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ