• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26086 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 - ساعت: 17:32

چاپ

نامه ۱۴۶ تشکل دانشجویی کشور خطاب به روحانی


۱۴۶ تشکل دانشجویی کشور در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور اعلام کردند: مردم خوزستان اینک منتظر عملی شدن وعده‌های دولت هستند و از مسئولان دولتی انتظار دارند که برای رفع مشکلات فراوان استان قدم‌های بلندتری بردارند.

به گزارش میانخبر، 146 تشکل دانشجویی کشور در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور در رابطه با مشکلات مردم خوزستان اعلام کردند: مردم خوزستان اینک منتظر عملی شدن وعده‌های شما و هیأت دولتتان هستند و از جنابعالی و مسئولان دولتی انتظار دارند که برای رفع مشکلات فراوان استان قدم های بلندتری برداشته شده و کارهای به مراتب بیشتری انجام دهید.

در ابتدای این نامه آمده است: خوزستان استانی است که همواره در شرایط سخت امتحان خود را به خوبی پس داده است. خوزستان در دوران هشت ساله دفاع مقدس به عنوان خط مقدم جبهه، بیشترین خسارات را متحمل شد ولی با این وجود دین خود را به اسلام ادا کرد و تا آخرین نفس در برابر دشمنان اسلام و انقلاب ایستاد. جوانان خوزستانی در عرصه دفاع از حرم اهل بیت نیز سنگ تمام گذاشته و با فداکاری ها و از خودگذشتگی‌ها، امنیت را برای مردم کشورشان به ارمغان آوردند. حضور همیشگی مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن و خصوصا حضور حماسی آنها در راهپیمایی امسال، سندی بر دلدادگی آنها به راه انقلاب و آرمانهای والای آن است. اما همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند مسئولان نباید این حضور باشکوه را به حساب گلایه نداشتن مردم از فعالیتهایشان بگذارند.

این تشکل‌های دانشجویی ادامه دادند: مردم مومن و صبور خوزستان چند سالی است با مشکلاتی دست و پنجه و نرم می‌کنند که به هیچ وجه زیبنده تلاش ها و مجاهدت‌هایشان در دوران مختلف نیست. از مشکل بزرگ هجوم ریزگردها گرفته تا مشکلات مربوط به آب و فاضلاب، بیکاری نیروهای بومی، بهداشت و درمان و از همه بدتر مشکل قطعی‌های پی در پی آب و برق و تلفن که اخیرا آرامش را از مردم این دیار صلب کرده و آنها را از ابتدایی ترین نیازهای زندگی محروم ساخته است.

در ادامه آمده است: آقای دکتر روحانی؛ مردم خوزستان اینک منتظر عملی شدن وعده‌های شما و هیأت دولتتان هستند و از جنابعالی و مسئولان دولتی انتظار دارند که برای رفع مشکلات فراوان استان قدم های بلندتری برداشته شده و کارهای به مراتب بیشتری انجام دهید. آقای دکتر روحانی؛ مردم خوزستان از شما انتظار دارند که آنها را در جریان چگونگی عملیاتی شدن وعده‌های خود و رفع مشکلاتشان قرار دهید.

در خاتمه خطاب به رئیس جمهور تاکید شد: از شما درخواست می‌کنیم تا با سفر مجدد خود به خوزستان و انتقال یکی از جلسات هیأت دولت به اهواز و اختصاص آن جلسه به مشکلات بی شمار استان، مرهمی بر زخم های بزرگ مردم این دیار گذاشته و جهت رفع مشکلات و انجام مطالباتشان چاره جویی کنید.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : نامه ۱۴۶ تشکل دانشجویی کشور خطاب به روحانی
دیدگاه شما در مورد : نامه ۱۴۶ تشکل دانشجویی کشور خطاب به روحانی

نامه ۱۴۶ تشکل دانشجویی کشور خطاب به روحانی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ