• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26095 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 - ساعت: 17:50

چاپ

راز کشف جسد راننده گرفتار در حادثه بهمن آبعلی


فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف جسد راننده گرفتار در حادثه بهمن گردنه «مبارک آباد» آبعلی خبر داد.

به گزارش میانخبر، فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف جسد راننده گرفتار در حادثه بهمن گردنه «مبارک آباد» آبعلی خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر گفت: سرنوشت راننده کامیونی که در پی ریزش بهمن سهمگین جاده آبعلی ناپدید شده بود، در هاله ای از ابهام وجود داشت و تلاش های متعدد نیروهای امدادی برای یافتن جنازه، بی نتیجه مانده بود؛ اما راز این جسد توسط سرایدار ویلایی در حوالی منطقه بهمن زده گردنه مبارک آباد آبعلی کشف شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: در ۳۰ بهمن ماه ۹۵ هنگامی که سرایدار ویلا که در قسمت پایین مسیر سقوط بهمن است، جهت سرکشی از ویلا وارد حیاط می شود و با دیدن لکه های خون در داخل حیاط به جستجوی خود ادامه می دهد که با قفل شکسته انبار ویلا مواجه می شود اما علی رغم تلاش های فراوان درب باز نشده بود.

وی خاطرنشان کرد: سرایدار در ادامه با مراجعه به بالکن ویلا و مشاهده لکه های خون بر روی در و پنجره و حفاظ و شیشه، با جسد یخ زده مواجه می شود و بلافاصله طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و حضور عوامل انتظامی، کشف جسد راننده گرفتار در بهمن که تمام تلاش خود را جهت نجات خود کرده بود تایید می شود.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : راز کشف جسد راننده گرفتار در حادثه بهمن آبعلی
دیدگاه شما در مورد : راز کشف جسد راننده گرفتار در حادثه بهمن آبعلی

راز کشف جسد راننده گرفتار در حادثه بهمن آبعلی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ