• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26149 - تاریخ انتشار : سه شنبه 03 اسفند 1395 - ساعت: 18:05

چاپ

دستور انتخاباتی وزیر کشور به ۴ فرماندار


وزیر کشور دستور شروع انتخابات اولین میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۴ حوزه انتخابیه را صادر کرد.

به گزارش میانخبر، وزیر کشور دستور شروع انتخابات اولین میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۴ حوزه انتخابیه را صادر کرد.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در ابلاغی خطاب به فرمانداران اصفهان، مراغه، اهر و بندرلنگه دستور شروع انتخابات اولین میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در این 4 حوزه انتخابیه صادر کرد.

متن کامل نامه رحمانی‌فضلی به فرمانداران یاد شده به این شرح است:

فرمانداران محترم اصفهان، مراغه، اهر و بندرلنگه

مراکز حوزه‌های انتخابیه اولین میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

انتخابات اولین میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه مورخ 08/12/1395 همزمان با ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی آغاز می‌گردد. مهلت ثبت‌نام از داوطلبان هفت روز است که تا پایان روز شنبه مورخ 14/12/1395 ادامه خواهد داشت و همچنین اخذ رای انتخابات یاد شده در روز جمعه مورخ 29/02/1396 در حوزه‌های انتخابیه مربوطه به عمل خواهد آمد.

با عنایت به اینکه هیئت‌های اجرایی مراکز حوزه‌های انتخابیه و هیئت‌های اجرایی حوزه‌های فرعی باید همزمان از روز یکشنبه مورخ 08/12/1395 حداکثر در مدت شش روز تشکیل شوند، مقتضی است براساس مواد 31 و 32 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب 7/9/1378 با اصلاحات و الحاقات بعدی و فرم‌های آن در چارچوب برنامه زمان‌بندی انتخابات و بخشنامه‌های صادره نسبت به تشکیل هیئت اجرایی و ارسال صورتجلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل آن به ستاد انتخابات کشور اقدام نمایند.

این بخشنامه به منزله دستور شروع انتخابات اولین میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آن حوزه انتخابیه تلقی می‌گردد، بنابراین لازم است در اجرای ماده 9 آئین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب 21/9/1378 هیئت وزیران با اصلاحات بعدی وصول آن را براساس فرم شماره 6 آئین‌نامه اجرایی به ستاد انتخابات کشور اعلام نمایند.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : دستور انتخاباتی وزیر کشور به ۴ فرماندار
دیدگاه شما در مورد : دستور انتخاباتی وزیر کشور به ۴ فرماندار

دستور انتخاباتی وزیر کشور به ۴ فرماندار تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ