• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26166 - تاریخ انتشار : سه شنبه 03 اسفند 1395 - ساعت: 19:16

چاپ

غالب شهرهای مازندران گرفتار معضل زباله هستند/ دولت در حوزه پسماند حرکت منسجمی نداشت


نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحث پسماند انتظار توجه بیشتری را از طرف دولت داشته‌ایم، گفت: دولت در این زمینه حرکت منسجمی نداشته است.

به گزارش میانخبر، حسین نیازآذری طی گفت‌وگویی درباره موضوع زباله در مازندران، اظهار کرد: موضوع پسماند مسئله‌ای است که در شمال کشور به آن خوب توجه نشده است.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در ارتباط با پسماند در حال انجام است، افزود: این سرمایه‌گذاری به صورت پراکنده است و سرمایه‌گذاری منسجمی در مورد این موضوع شکل نگرفته است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه غالب شهرهای استان گرفتار موضوع زباله هستند، خاطرنشان کرد: امروز مردم و مسؤولان استان با این موضوع که به‌عنوان معضل اجتماعی است روبرو هستیم و انتظار می‌رود تا با وجود تکنولوژی در بازار، وزارت کشور به‌ویژه شهرداری‌ها و اعضای شورای شهر به آن توجه کنند.

این مسؤول با اعلام اینکه شهرستان بابل هم با معضل زباله روبرو است، بیان کرد: زباله در بهترین نقطه از شهرستان بابل دفن می‌شود و بر اساس پیگیرهای انجام شده قول بهینه کردن شرایط را داده‌اند تا شاهد این نگرانی و دغدغه نباشیم.

نیازآذری با بیان اینکه در بحث پسماند انتظار توجه بیشتری را از طرف دولت داشته‌ایم، یادآور شد: از دولت در این زمینه حرکت منسجمی ندیدیم.

وی افزود: می‌توان با استفاده از زباله به‌عنوان طلای کثیف می‌توان ایجاد سرمایه‌گذاری و اشتغال کرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: با تکنولوژی روز دنیا و سرمایه‌گذاری‌ها از طریق بخش خصوصی می‌توان این فضا و فرصت را در اختیار گرفت.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : غالب شهرهای مازندران گرفتار معضل زباله هستند/ دولت در حوزه پسماند حرکت منسجمی نداشت
دیدگاه شما در مورد : غالب شهرهای مازندران گرفتار معضل زباله هستند/ دولت در حوزه پسماند حرکت منسجمی نداشت

غالب شهرهای مازندران گرفتار معضل زباله هستند/ دولت در حوزه پسماند حرکت منسجمی نداشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ