• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26186 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 اسفند 1395 - ساعت: 00:31

چاپ
چرا آموزش و پرورش ساخته دست خود را غیرمستحکم و تخریبی اعلام می‌کند؟!

حسین طبری در انتقاد از حکم تخریب نمازخانه مدرسه شهید اسدیان؛

چرا آموزش و پرورش ساخته دست خود را غیرمستحکم و تخریبی اعلام می‌کند؟!


عضو شورای اسلامی شهر سورک گفت: آموزش و پرورش خود مجری این کار بود پس چگونه ساخته خود را غیرمستحکم و غیرایمن می‌داند.

به گزارش میانخبر، حسین طبری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسجد مدرسه شهید اسدیان سورک به عمر بسیاری از جوانان این شهر برمی‌گردد و به فراخور زمان مبلغی برای ساخت آن از دانش آموزان دریافت می‌کردند.

وی با بیان اینکه تخریب چنین بنایی که با خاطرات ما گره خورده غیرکارشناسی است، افزود: چرا قبل از نوسازی مدرسه شهید اسدیان به فکر تخریب آن نبودند.

عضو شورای اسلامی شهر سورک با انتقاد از اعلام حکم تخریب این نمازخانه، خاطرنشان کرد: اگر این سازه به این شکل استحکام لازم را ندارد چرا از ابتدا به آن ایراد نگرفتند که این نشان از بی‌تدبیری آموزش و پرورش است.

طبری با بیان اینکه بعد از ساخت مدرسه جدید مسئولان احساس عدم نیاز کردند و به همین دلیل تصمیم به تخریب آن گرفتند، یادآور شد: آموزش و پرورش خود مجری این کار بود پس چگونه ساخته خود را غیرمستحکم و غیرایمن می‌داند.

وی تاکید کرد: این سازه با مقداری اعتبار می‌تواند بازسازی و به کتابخانه، سالن اجتماعات، کارگاه و یا آزمایشگاه تبدیل شود.

طبری تخریب این نمازخانه را لطمه زدن به اعتماد مردم دانست و گفت: نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که دیگر مردم در کار خیر قدم بردارند و خود آموزش و پرورش هم دیگر نمی‌تواند نظر خیرین را جلب کند.

این عضو شورای اسلامی شهر سورک همچنین به قیمت پایه برای مزایده انتقاد کرد و افزود: از افرادی که خیلی راحت با چنین سرمایه‌ای اینگونه برخورد می‌کنند و حکم تخریب می‌دهند دیگر انتظاری نیست برای فروش آن برآورد مناسبی داشته باشند.

وی اظهار کرد: انتظار از فرماندار میاندورود به‌عنوان رئیس شورای عالی آموزش و پرورش شهرستان بیشتر از این است و انتظار داریم ورود مستقیم داشته باشد.

طبری اضافه کرد: اگر نگاه دلسوزانه باشد آن را تقویت و تکمیل می‌کنند تا دانش آموزان و آیندگان از آن استفاده کنند و اگر تخریب انجام شود با توجه به وضعیت اعتباری آموزش و پرورش تا سال‌های سال چنین بنایی نمی‌توانند ایجاد کنند.

وی با اشاره به ضعف اعتبارات در آموزش و پرورش، افزود: مدرسه بنیاد برکت حاج صالح وفادار اگر تدبیر فرماندار و دخیل کردن بنیاد برکت برای تکمیل آن نبود به‌دلیل همین مشکل به‌زودی تکمیل نمی‌شد.

عضور شورای شهر سورک خاطرنشان کرد: یکی از مدارس سورک دو شیفته است که رایزنی‌هایی با بعضی از دلسوزان در آموزش و پرورش و نمایندگان و مسئولان داشتیم تا بتوانیم مدرسه‌ای برای آنها در شهر سورک بسازیم.دیدگاه شما در مورد : چرا آموزش و پرورش ساخته دست خود را غیرمستحکم و تخریبی اعلام می‌کند؟!

چرا آموزش و پرورش ساخته دست خود را غیرمستحکم و تخریبی اعلام می‌کند؟! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ