• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26191 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 اسفند 1395 - ساعت: 10:57

چاپ
تشکیل تیم فنی برای اعلام نظر درباره استحکام نمازخانه مدرسه شهید اسدیان

عضو شورای شهر سورک خبر داد

تشکیل تیم فنی برای اعلام نظر درباره استحکام نمازخانه مدرسه شهید اسدیان


عضو شورای شهر سورک از تشکیل تیم فنی برای اعلام نظر درباره استحکام نمازخانه مدرسه شهید اسدیان خبر داد.

به گزارش میانخبر، کاظم امجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در جلسه‌ای که از طرف آموزش و پرورش میاندورود برای تصمیم‌گیری درباره وضعیت نمازخانه مدرسه شهید اسدیان سورک گرفته شد به‌عنوان نماینده شورای اسلامی شهر در شورای آموزش و پرورش اعتراض جدی خود درباره جلوگیری از تخریب آن را اعلام کردم.

وی بیان کرد: بعد از آن جلسه مطلع شدیم نمازخانه با مبلغ مزایده بسیار ناچیز در حال تخریب است به همین دلیل با نامه‌ای از طرف شورا به فرمانداری خواستار جلسه اضطراری شدیم.

عضور شورای شهر سورک خاطرنشان کرد: احداث نمازخانه در زمان مدیریت آقای علیجان کرامتی به‌دلیل نداشتن نمازخانه کلید خورد و هزینه آن هم با خودیاری مردم و نظارت آموزش و پرورش تامین می‌شد.

امجدی تصریح کرد: عده‌ای از شهروندان ثلث اموال خود را در این نمازخانه هزینه کردند و عده‌ای از دانش آموزان در این مدرسه به‌دلیل هزینه نمازخانه یا از طرف مسئولان مدرسه یا خانواده تنبیه شدند.

وی افزود: با تحقیقات به‌عمل آمده از پیمانکار این نمازخانه مشخص شد عمق پی این نمازخانه 60 سانتی‌متر است و پی ارتباطی آن 60 در 60 به‌صورت کلافی با فنداسیون ارتباط دار و فنداسیون 1.5 در 1.5 است و میله‌گرد پی ارتباطی میله‌گرد 14 و به تعداد 4 عدد پایین و سه عدد بالا بوده است و میله‌گرد خمود، میله‌گرد 8 بوده و شبکه فنداسیون با میله‌گرد 14 به فاصله 15 در 15 و ستون با میله‌گرد 18به تعداد 8 عدد بوده است.

این عضو شورای اسلامی شهر سورک، افزود: با مشورتی که از مهندسین ساختمان به‌عمل آمده از نظر استحکام بنا همگی نظر مساعد داشتند.

امجدی تاکید کرد: این نمازخانه با این وضعیت در حال ساختن بود و اگر مسئولان آن را غیرمستحکم می‌دانند چرا از ابتدا جلوی آن گرفته نشد تا ضرر آن به حداقل برسد و اگر بنا ایرادی ندارد چرا دستور تخریب دادند.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه در این سال‌ها بیشتر هزینه مدرسه با خودیاری اولیا دانش آموزان تامین می‌شود این کار باعث بی‌اعتمادی اولیا در آینده خواهد شد.

امجدی خاطرنشان کرد: باید از تخریب این سازه جلوگیری شود و آن را به سالن ورزشی، انبار یا موارد دیگر تغییر داد.

عضو شورای شهر سورک با بیان اینکه با درخواست شورا جلسه‌ای با فرماندار میاندورود برای این موضوع برگزار شد، اظهار کرد: در پایان تصمیم گرفته شد مسئولان فنی استانداری، نوسازی مدارس و شهرداری سورک نظر خود درباره استحکام نمازخانه را اعلام کنند و طبق نظر آنها تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : تشکیل تیم فنی برای اعلام نظر درباره استحکام نمازخانه مدرسه شهید اسدیان

تشکیل تیم فنی برای اعلام نظر درباره استحکام نمازخانه مدرسه شهید اسدیان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ