• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26244 - تاریخ انتشار : جمعه 06 اسفند 1395 - ساعت: 22:16

چاپ

روند کاهشی قیمت گوجه در بازار مازندران/ ضرورت چاره‌اندیشی برای فروش مرکبات


رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: قیمت گوجه در روزهای اخیر به 5 هزار تومان رسید که در حال حاضر شاهد روند کاهشی این محصول هستیم.

به گزارش میانخبر، امیرحسین فخرآوران امروز درباره قیمت میوه و تره‌بار در بازار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: قیمت گوجه در روزهای اخیر به 5 هزار تومان رسید.

وی ادامه داد: افزایش قیمت گوجه به‌دلیل بارندگی‌ها در منطقه جنوب بوده است که شاهد بالا رفتن قیمت محصول بودیم.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران به روند کاهشی قیمت گوجه در بازار استان اشاره کرد و افزود: امروز قیمت محصول در میدان میوه و تره‌بار به 2هزار تومان رسید و در روزهای آینده نیز کاهش می‌یابد.

وی درباره وضعیت میوه و تره‌بار در بازار، خاطرنشان کرد: در حال حاضر میوه از قیمت مناسبی در بازار برخوردار است و مشکلی نیز در میزان عرضه میوه‌ها در بازار وجود ندارد.

فخرآوران با اعلام اینکه نگرانی در مورد مرکبات مازندران در بازار وجود دارد، تصریح کرد: مسؤولان در ارتباط با فروش مرکبات سالم با قیمت مناسب چاره‌اندیشی کنند.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران با تأکید بر برخورد جدی با متخلفان در این زمینه، گفت: فروشندگان باید با دریافت سود 20 تا 30 درصدی محصول میوه را در بازار به فروش برسانند و دریافت سود بیشتر تخلف محسوب شده و با این موضوع به‌صورت جدی برخورد می‌شود.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : روند کاهشی قیمت گوجه در بازار مازندران/ ضرورت چاره‌اندیشی برای فروش مرکبات
دیدگاه شما در مورد : روند کاهشی قیمت گوجه در بازار مازندران/ ضرورت چاره‌اندیشی برای فروش مرکبات

روند کاهشی قیمت گوجه در بازار مازندران/ ضرورت چاره‌اندیشی برای فروش مرکبات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ