• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26255 - تاریخ انتشار : جمعه 06 اسفند 1395 - ساعت: 22:47

چاپ
آب شرب بخش گهرباران مناسب نیست/ هر کسی پرچم مقاومت را بگیرد حمایت می‌کنیم

امام جمعه میاندورود:

آب شرب بخش گهرباران مناسب نیست/ هر کسی پرچم مقاومت را بگیرد حمایت می‌کنیم


امام جمعه میاندورود گفت: در این فضای غبارآلود سیاسی که آل‌سعود و صهیونیسم در جهان به‌وجود آورند تا مردم جهان فلسطین را فراموش کنند هر کسی که پرچم مقاومت را بگیرد از آن حمایت می‌کنیم.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به هشتم اسفند روز امور تربیتی و تربیت اسلامی، اظهار کرد: اگر فرزندان و جامعه خود را تربیت اسلامی کنیم جامعه به رشد و سعادت می‌رسد.

وی بیان کرد: تربیتی انسان را به سعادت، رشد و کمال می‌رساند که تربیت اسلامی باشد و این روز را خدمت معلمان امور تربیتی تبریک عرض می‌کنیم.

امام جمعه میاندورود همچنین با اشاره به نهم اسفند روز حمایت از حقوق مصرف کنندگان، خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم به شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی برسیم باید کیفیت کالای داخلی را افزایش دهیم.

محمدنسب تصریح کرد: بعضی از تولیدکنندگان در تولید کالای داخلی کم لطفی می‌کنند و ایران خودرو یکی از این شرکت‌ها است که با وجود دانشمندان زیادی که در کشور داریم از ظرفیت آنها استفاده نمی‌کند.

وی به شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان اشاره کرد و گفت: اگر در شهر سورک اتحاد وجود داشت نباید وضعیت شهر امروز اینگونه بود.

محمدنسب با تاکید بر اینکه شورا بدون حمایت مردم نمی ‌تواند کاری انجام دهد، افزود: شورا و مسئولان شهری و شهرستانی با کمک تک تک شما مردم باید برای آبادانی شهر تلاش کنند.

خطیب جمعه میاندورود یادآور شد: اگر کسی مسئول شده و یا مسئولیت را بردوشش گذاشتید باید دست به دست هم دهید اما بعضی‌ها کمک که نمی‌کنند گاهی وقت‌ها جلساتی تشکیل می‌دهند که چه کسی را و چگونه تخریب کنند.

وی با اشاره به نبود کارخانه صنایع تبدیلی در شهرستان میاندورود و یا مرکز استان، خاطرنشان کرد: این استان سرسبز با همه امکانات بالقوه‌ای که دارد چرا در این مدت در این شهرستان چند کارخانه تبدیلی ایجاد نشده است.

محمدنسب با بیان اینکه کار بسیار مهمی نبود که از اینجا پرتغال را به غرب استان ببرند و هزینه کرایه بدهند، تصریح کرد: بعضی از مسئولان خود را مشغول کارهایی می‌کنند که نباید بکنند.

وی با تاکید بر اینکه در جامعه باید عدالت اجتماعی رعایت شود، گفت: در بخش گهرباران آب شرب و شبکه آبرسانی مناسب نیست و گاها آب گلالود است.

امام جمعه میاندورود با اشاره به برگزاری همایش حمایت از فلسطین، افزود: در این فضای غبارآلود سیاسی که آل‌سعود و صهیونیسم در جهان به‌وجود آورند تا مردم جهان فلسطین را فراموش کنند هر کسی که پرچم مقاومت را بگیرد از آن حمایت می‌کنیم.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : آب شرب بخش گهرباران مناسب نیست/ هر کسی پرچم مقاومت را بگیرد حمایت می‌کنیم
دیدگاه شما در مورد : آب شرب بخش گهرباران مناسب نیست/ هر کسی پرچم مقاومت را بگیرد حمایت می‌کنیم

آب شرب بخش گهرباران مناسب نیست/ هر کسی پرچم مقاومت را بگیرد حمایت می‌کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ