• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26284 - تاریخ انتشار : یکشنبه 08 اسفند 1395 - ساعت: 14:56

چاپ
برگزاری مراسم دسته‌روی در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

مسئول هیات رزمندگان میاندورود خبر داد

برگزاری مراسم دسته‌روی در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)


مسئول هیات رزمندگان میاندورود برگزاری مراسم دسته‌روی در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در شهر سورک خبر داد.

به گزارش میانخبر، قاسم عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: هیات رزمندگان به همین مناسبت در شب‌های دوشنبه تا چهارشنبه مراسم عزاداری در تکیه بالای شهر سورک برگزار خواهد کرد.

وی بیان کرد: در این سه شب بعد از نماز مغرب و عشا با حضور عزاداران، مداحان و سخنرانان همراه با پذیرایی شام مراسم عزاداری برگزار می‌شود.

مسئول هیات رزمندگان میاندورود خاطرنشان کرد: به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم دسته‌روی در روز پنج‌شنبه 12 اسفند با حضور هیات‌های مذهبی تکایا و مساجد شهر سورک از شهدای گمنام تا گلزار شهدای شهر سورک از ساعت 10 صبح همراه با سخنرانی و پذیرایی ناهار برگزار خواهد شد.

عباسی تصریح کرد: همچنین به‌مناسبت این ایام مراسمی با عنوان عفاف و حجاب برای خواهران در تکیه بالای شهر سورک با سخنرانی خانم حسینی استاد دانشگاه و حوزه در روز دوشنبه 9 اسفند از ساعت 15:30 دقیقه برگزار می‌شود.

وی افزود: در این ایام هیات رزمندگان مراسم عزاداری در روستای زیدعلیا و اسلام‌آباد با حضور سخنرانان کشوری و استانی نیز داشته است.دیدگاه شما در مورد : برگزاری مراسم دسته‌روی در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

برگزاری مراسم دسته‌روی در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ