• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26297 - تاریخ انتشار : یکشنبه 08 اسفند 1395 - ساعت: 15:26

چاپ

سقوط مرگبار کارگر جوان به چاهک آسانسور


سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: سقوط کارگر جوان از طبقه هشتم به چاهک آسانسور در طبقه منفی سوم یک ساختمان در حال ساخت، منجر به مرگ وی شد.

به گزارش میانخبر، سیدجلال ملکی با اعلام خبر سقوط مرگبار کارگر جوان به چاهک آسانسور درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 10:09 صبح امروز سقوط یک کارگر به چاهک آسانسور در بلوار آیت‌الله کاشانی، بلوار اباذر به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران ایستگاه 102 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، مشاهده شد یک کارگر بیست و پنج ساله افغانستانی بنابر اظهارات شاهدان عینی از طبقه هشتم یک ساختمان در حال ساخت به چاهک آسانسور در طبقه منفی سوم این ساختمان سقوط کرده است.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان با سرعت عملیات را آغاز کردند، خاطرنشان کرد: پس از رسیدن آتش‌نشانان بر بالین این کارگر و بررسی‌ اولیه مشخص شد، وی جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اشاره به اینکه چاهک آسانسور این ساختمان هیچگونه حفاظی نداشت،‌ تصریح کرد: پس از ایمن‌سازی، محل حادثه به عوامل انتظامی تحویل داده شد و عملیات در ساعت 10:44 به پایان رسید.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : سقوط مرگبار کارگر جوان به چاهک آسانسور
دیدگاه شما در مورد : سقوط مرگبار کارگر جوان به چاهک آسانسور

سقوط مرگبار کارگر جوان به چاهک آسانسور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ