• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26307 - تاریخ انتشار : دوشنبه 09 اسفند 1395 - ساعت: 13:54

چاپ
آماده آغاز لیگ هستیم/ اضافه شدن مجید تیکدری‌نژاد بازیکن سابق تیم ملی به جمع بازیکنان

سرمربی شهروندنوین سورک:

آماده آغاز لیگ هستیم/ اضافه شدن مجید تیکدری‌نژاد بازیکن سابق تیم ملی به جمع بازیکنان


سرمربی شهروندنوین سورک گفت: تمرینات را با ترکیب جدید از بیست روز قبل شروع کردیم و خود را برای آغاز لیگ آماده می‌کنیم.

به گزارش میانخبر، رضا پیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: مسابقات لیگ دسته دو فوتسال کشور فصل 95-96 از نیمه دوم اسفندماه آغاز خواهد شد.

وی درباره وضعیت تیم شهروند نوین سورک، گفت: تمرینات را با ترکیب جدید از بیست روز قبل شروع کردیم و خود را برای آغاز لیگ آماده می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتسال شهروند نوین سورک با بیان اینکه در فصل جاری 6 بازیکن جدید به تیم اضافه شد، خاطرنشان کرد: مجید تیکدری نژاد، سالار شهناسی، حمید عبادی، عباس محمدی، سینا مظفری و سجاد رنجبر افرادی بودند که به تیم اضافه شدند.

پیری درباره سابقه مجید تیکدری نژاد، بیان کرد: مجید تیکدری سوابق قهرمانی در لیگ برتر فوتسال کشور با تیم‌های تام ایران خودرو، شهید منصوری قرچک و نایب قهرمانی با تیم‌های گیتی پسند، تام و منصوری را در کارنامه‌اش دارد، وی همچنین با تیم ملی فوتسال ایران یک عنوان قهرمانی و سومی در آسیا را کسب کرده و قهرمانی در جام بین قاره‌ای‌، قهرمانی در المپیک سالنی و نایب قهرمانی در جام جهانی کوچک از دیگر افتخارات این فوتسالیست کرمانی در سطح ملی و بین‌المللی است‌.

وی با اشاره به تشکیل جلسه هیات مدیره باشگاه و حمایت آنها از ادامه کار، افزود: از شهردار، شورا، هیات مدیره، مدیر عامل، تماشاکران و تمام کسانی که از تیم حمایت کردند تشکر می‌کنم.

پیری پیرامون تیم‌های همگرو با شهروند نوین، گفت: پیمان شاهرود و فرخی باقرشهر در سال قبل با ما همگروه بودند و آشنایی کمی از آنها داریم که امیدواریم با حضور تماشاگران و حمایتشان بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.دیدگاه شما در مورد : آماده آغاز لیگ هستیم/ اضافه شدن مجید تیکدری‌نژاد بازیکن سابق تیم ملی به جمع بازیکنان

آماده آغاز لیگ هستیم/ اضافه شدن مجید تیکدری‌نژاد بازیکن سابق تیم ملی به جمع بازیکنان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ