• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26336 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 اسفند 1395 - ساعت: 23:16

چاپ

محرومان پرسپولیس برای بازی با نفت


پرسپولیس در بازی مقابل نفت تهران، چهار بازیکن اصلی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش میانخبر، پرسپولیس در بازی مقابل نفت تهران، چهار بازیکن اصلی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

تیم پرسپولیس بعد از سپری کردن دو بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، امروز به تهران بازگشت و از فردا تمرینات این تیم برای بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل نفت تهران آغاز خواهد شد.

سرخپوشان پایتخت که در حال حاضر با ۵۰ امتیاز صدرنشین لیگ هستند و اختلافی ۶ امتیازی با تراکتورسازی رده دومی دارند، در حالی باید روز یکشنبه در یک بازی سخت و حساس به مصاف نفت تهران برود که به دلیل غیبت چهار بازیکن اصلی پرسپولیس به دلیل سه کارته بودن و محرومیت انضباطی، برانکو با بحران کمبود بازیکن در تیم خود روبرو است. چهار غایبی که حتی امکان دارد تعداد آنها به عدد ۷ برسد.

حسین ماهینی، محمد انصاری و وحید امیری سه بازیکن پرسپولیس هستند که به دلیل سه اخطاره بودن در بازی مقابل نفت غایب خواهند بود و کمال کامیابی نیا نیز به دلیل محرومیت حاصل از رای کمیته انضباطی نمی‌تواند در این بازی به میدان برود که این مساله کار را برای انتخاب یک ترکیب ایده‌آل در این بازی مهم برای برانکو سخت خواهد کرد.

در فاصله کمتر از چهار روز مانده به این بازی، این احتمال وجود دارد که سیدجلال حسینی، مدافع اصلی و کاپیتان پرسپولیس نیز به دلیل مصدومیتی که در اواسط دیدار با الوحده دچار آن شد، نیز بازی با نفت را از دست بدهد، اتفاقی که اگر رخ بدهد بدون تردید بحران برای سرمربی پرسپولیس به اوج خواهد رسید. برانکو حتی در صورت حضور سیدجلال هم برای انتخاب ترکیب اصلی خط دفاع خود تاحدودی مشکل خواهد داشت و در شرایطی که مدافع اصلی تیمش را هم در این دیدار نداشته باشد، آرایش خط دفاع چهار نفره پرسپولیس برای سرمربی این تیم کاری بسیار دشوار خواهد شد.

موضوع دیگری که باید به آن اشاره کرد، تنبیه انضباطی رامین رضاییان و علی علیپور است که بر همین اساس این دو بازیکن فعلاً در اختیار باشگاه هستند و اجازه حضور در تمرینات پرسپولیس را ندارند که اگر تا پیش از بازی با نفت شرایط برای این دو بازیکن به همین منوال پیش برود، پرسپولیس حتی در خط هافبک و حمله خود هم با کمبود بازیکن روبرو خواهد شد.

محرومیت وحید امیری، تنبیه انضباطی علیپور و جدایی پریموف اوکراینی باعث شده که در حال حاضر مهدی طارمی برای بازی با نفت زوج مناسبی در خط حمله دو نفره پرسپولیس نداشته باشد و به نظر می‌رسد به همین دلیل برانکو برای اینکه در این بازی مهم دچار مشکل نشود، علی علیپور جوان را ببخشد تا بتواند از او در بازی با نفت استفاده کند. مساله‌ای که باتوجه به نداشتن هیچ حاشیه و مورد انضباطی قبلی از سوی علیپور، دور از ذهن هم به نظر نمی‌رسد.

البته این مساله برای رامین رضاییان به واسطه برخی مسائل متفاوت است و بعید به نظر می‌رسد برانکو حتی در این شرایط راضی به بازگشت رضاییان شود و حتی در صورت بخشیدن او، به دلیل عملکرد خوب محرمی امکان نیمکت‌نشینی رضاییان در بازی با نفت زیاد خواهد بود.

به هر حال باتوجه به شرایط فعلی، پرسپولیس برای بازی سخت خود در هفته بیست و سوم مقابل نفت، با بحران کمبود بازیکن روبرو است. بحرانی که می‌تواند منجر به از دست دادن امتیازات مهم این بازی برای پرسپولیس شد و به همین دلیل احتمال زیادی دارد که برانکو از روی مصلحت و برای حفظ فاصله خود با تیم دوم جدول، برای بازگشت دو بازیکن مغضوب خود رضایت بدهد تا دستش برای دیدار روز یکشنبه بیش از این خالی نباشد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : محرومان پرسپولیس برای بازی با نفت
دیدگاه شما در مورد : محرومان پرسپولیس برای بازی با نفت

محرومان پرسپولیس برای بازی با نفت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ