• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26356 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 اسفند 1395 - ساعت: 18:54

چاپ

واکنش پلیس به خبر قتل دو دختر در «تبریز»


معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: اینکه دو دختربچه تبریزی شب گذشته توسط پدرشان به قتل رسیده‌اند، تنها یک احتمال و ادعاست.

به گزارش میانخبر، سرهنگ علی اسمعیل‌پور درباره خبر منتشر شده در رسانه‌ها مبنی بر کشته شدن دو دختر تبریزی توسط پدر اظهار داشت: اطلاعات پلیس در این زمینه فقط در همین حد است که کشته شدن بچه‌ها توسط پدر صرفا احتمال بوده، و چیزی است که توسط شواهد و قراین نشان داده می‌شود.

وی همچنین افزود: احتمال این وجود دارد که فرد دیگری قتل را انجام داده و فرار کرده باشد ولی برای اغفال پلیس به گردن پدر خانواده بیندازند.

سرهنگ اسمعیل‌پور تصریح کرد: اینکه بچه‌ها به دست پدرشان کشته شده‌اند، فقط ادعایی است که توسط مادرشان به پلیس اعلام شده است.

وی درباره اخبار منتشر شده در رسانه‌ها خاطرنشان کرد: پلیس درباره نحوه قتل و انگیزه قاتل، اطلاعاتی در اختیار ندارد و شدیدا پیگیر ماجراست که هرچه زودتر به نتیجه دست یابد و اعلام کند. اینکه بچه‌ها با چاقو کشته شده‌اند یا... اخباری هستند که رسما تایید نشده‌اند.

ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز، پرونده‌ای به پلیس آگاهی استان مبنی بر قتل دو دختربچه ۳ساله و ۱۰ساله در محله آخمقیه تبریز ارجاع داده شده که در رسانه‌های مختلف و فضاهای مجازی بازتاب و انعکاس فراوانی داشته است.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : واکنش پلیس به خبر قتل دو دختر در «تبریز»
دیدگاه شما در مورد : واکنش پلیس به خبر قتل دو دختر در «تبریز»

واکنش پلیس به خبر قتل دو دختر در «تبریز» تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ