• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26363 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 اسفند 1395 - ساعت: 19:04

چاپ

شکایت متقاضیان مسکن مهر از مصوبه هیأت وزیران رد شد


مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: 22 درصد از مددجویان تهرانی کودکان یتیم و نیازمند هستند و متوسط پرداختی به آنها هر ماه 300 هزار تومان است.

به گزارش میانخبر، محسن ولیئی در مراسم تجلیل از خیرین استان تهران با اعلام این خبر که حدود 105 هزار مددجو مستمری بگیر از خدمات کمیته امداد استان تهران بهره‌مند هستند، گفت: حدود 100 هزار مددجو نیز به صورت غیر مستمری بگیر به صورت یک و چند خدمتی از خدمات کمیته امداد استان تهران بهره می‌برند.

وی افزود: 22 درصد مددجویان را ایتام و فرزندان خانواده‌های بد سرپرست تشکیل می دهند؛ در طرح اکرام که به افراد یتیم خدمات می‌دهد 7 هزار نفر تحت حمایت است که متوسط پرداختی به این افراد توسط حامیان هر ماه 300 هزار تومان است که این رقم پرداختی بالاترین میزان پرداختی در سطح کشور است.

ولیئی یادآور شد: در طرح محسنین نیز 13 هزار فرزند بد سرپرست تحت پوشش داریم که بطور متوسط 130 هزار تومان ماهانه توسط حامیان به این افراد پرداخت می‌شود.

در ادامه این مراسم علاوه بر تجلیل از خردسال‌ترین و پیشکسوت‌ترین نیکوکار کمیته امداد استان تهران، از خانواده شهید آتش نشان امیر حسین داداشی تقدیر و قدردانی شد؛ به گفته پدر این شهید آتش‌نشان، امیر حسین داداشی سالیان سال بود که جزء حامیان کمیته امداد استان تهران بود و یک فرزند یتیم را تحت حمایت داشت و حالا خانواده داداشی ادامه راه وی را در پیش گرفته‌اند.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : شکایت متقاضیان مسکن مهر از مصوبه هیأت وزیران رد شد
دیدگاه شما در مورد : شکایت متقاضیان مسکن مهر از مصوبه هیأت وزیران رد شد

شکایت متقاضیان مسکن مهر از مصوبه هیأت وزیران رد شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ