• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26372 - تاریخ انتشار : جمعه 13 اسفند 1395 - ساعت: 12:24

چاپ

سیاست‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز بومی‌سازی می‌شود


دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران گفت: براساس آخرین نشست دبیران کمیسیون‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز سراسر کشور قرار بر این شد تا برنامه‌های پیشنهادی استان‌ها ارائه شود تا سیاست‌ها بومی‌سازی شده و برای سال آینده اجرایی شود.

به گزارش میانخبر، علی پیرفلک طی گفت‌وگویی در تشریح برنامه های سال 96 کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران، اظهار کرد: توجه ویژه به اقدامات فرهنگی تبلیغی و اطلاع‌رسانی به تولیدکنندگان، اتحادیه‌های صنفی، دستگاه‌ها و سازمان‎های مسؤول و رسانه‌ها از مهم‌ترین شاخصه‌های برنامه سال 96 در مبارزه با قاچاق کالا و ارز خواهد بود.

وی افزود: اقداماتی که توسط دستگاه‌های مربوط جهت پیشگیری و با هدف جلوگیری از قاچاق و یا کاهش محسوس آن در استان‌ها صورت می‌گیرد تدوین خواهد شد.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران رویکرد ستاد قاچاق کالا و ارز را در سال 96 تقدم نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دانست و گفت: هدف راهبردی ما در سال 96 حمایت از کالای ایرانی و تغییر نگرش مردم از توجه کالای خارجی به کالای ایرانی است.

پیرفلک این راهبرد را در راستای اقتصاد مقاومتی کشور برشمرد و تاکید کرد: در حوزه مقابله و اجرای قوانین و مقررات مبارزه با قاچاق در دستگاه‌های مربوط اقداماتی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی در پایان درباره نظارت بر عملکرد مکان‌های احتمالی توزیع کالای قاچاق، تصریح کرد: انبارها، واحدهای صنفی، فروشگاه‌های بزرگ، دستفروشی‌ها، بازارهای روزانه و شرکت‌های پخش و حمل و نقل جزو اهداف نظارت میدانی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قرار دارند.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : سیاست‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز بومی‌سازی می‌شود
دیدگاه شما در مورد : سیاست‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز بومی‌سازی می‌شود

سیاست‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز بومی‌سازی می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ