• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26391 - تاریخ انتشار : جمعه 13 اسفند 1395 - ساعت: 15:48

چاپ
راه‌ تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده مردم از کالای داخلی است

امام جمعه میاندورود:

راه‌ تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده مردم از کالای داخلی است


امام جمعه میاندورود گفت: یکی از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده مردم ما از کالای داخلی است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، اظهار کرد: فروش نفت ما بیشتر شده اما در مقابل کالای خارجی وارد می‌کنیم و با این کار عملا تولید داخلی را نابود می‌کنیم.

وی افزود: یکی از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده مردم ما از کالای داخلی است.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: وقتی مسئولان ما ماشین‌های چند صد میلیونی خارجی سوار می‌شودند آیا می‌توانیم اقتصاد مقاومتی را اجرا کنیم.

محمدنسب با بیان اینکه علمای اصفهان در 114 سال قبل گفتند که اگر قرار است عقدنامه‌ای را امضا کنیم کاغذ نباید خارجی باشد و همچنین بر پیکر میتی نماز بخوانیم باید کفن از پارچه ایرانی باشد درغیر این صورت نماز نمی‌خوانیم، تصریح کرد: امروزه مسئولان ما کت و شلوار اتوزده از پارچه خارجی می‌پوشند و بعد هم در مراسمات حضور پیدا می‌کنند و شعار اقتصاد مقاومتی هم می‌دهند.

وی تاکید کرد: وقتی مسئولان ما به این شکل زندگی می‌کنند آیا این شعار اقتصاد مقاومتی قابل عمل کردن است.

خطیب جمعه میاندورود با بیان اینکه مسئولان می‌گویند تورم تک رقمی شده است، افزود: تورم را روی کاغذ تک رقمی کردن کاری ندارد اما آیا واقعا کارگری که 500 هزار تومان حقوق می‌گیرد تورم برای آنها تک رقمی شده است البته برای کسانی که حقوق نجومی می‌گیرند و 60 درصد به حقوقشان اضافه می‌شود تورم وجود ندارد.

محمدنسب گفت: پایان سال است و بعضی‌ها به دیدار خانواده شهدای مدافع حرم می‌روند و به آنها سکه می‌دهند اما خانواده شهدا گفتند که این سکه‌ها را نمی‌خواهند و آنها را به کارگرانی بدهید که چندین ماه حقوق نگرفتند.دیدگاه شما در مورد : راه‌ تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده مردم از کالای داخلی است

راه‌ تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده مردم از کالای داخلی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ