• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26420 - تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اسفند 1395 - ساعت: 13:17

چاپ

مصاف صدرنشینان و قعرنشینان با نمایندگان مازندران


تیم‌های نساجی قائم‌شهر و خونه به خونه بابل در هفته بیست و هفتم لیگ دسته یک فوتبال کشور به مصاف تیم دوم و هجدهم جدول رده‌بندی می‌روند.

به گزارش میانخبر، از هفته بیست و هفتم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور سه‌شنبه 17 اسفندماه دو نماینده مازندران، تیم نساجی قائم‌شهر در دیداری خانگی در شهرآورد شمال به مصاف تیم ملوان بندرانزلی می‌رود اما خونه به خونه بابل مهمان نفت مسجدسلیمان است.

تیم نساجی در حضور تماشاگران پرشورش از ساعت 14:30 دقیقه در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر در بازی حساس شهرآورد شمال میزبان تیم مدعی ملوان بندرانزلی است.

این بازی در حالی در قائم‌شهر برگزار می‌شود که نساجی هفته گذشته در دیدار خارج از خانه در برابر استقلال اهواز به تساوی یک بر یک دست یافت.

در جدول رده‌بندی شاگردان حسین مسگرساروی در تیم نساجی قائم‌شهر با 39 امتیاز در رده هشتم و ملوان بندرانزلی با 46 امتیاز به‌عنوان یکی از تیم‌های مدعی صعود در مکان دوم جدول جای دارد.

همچنین تیم خونه به خونه بابل به‌عنوان دیگر نماینده مازندران روز سه‌شنبه 17 اسفند از ساعت 15:30 دقیقه در بازی خارج از خانه مهمان دیگر نماینده جنوب کشور، نفت مسجد سلیمان است.

شاگردان نادر دست‌نشان در تیم خونه به خونه بابل در حالی به مصاف تیم قعرنشین نفت مسجد سلیمان می‌روند که هفته گذشته در برابر دیگر نماینده جنوب، ایرانجوان بوشهر در دیداری خانگی دو بر یک مغلوب شدند.

در جدول رده‌بندی تیم خونه به خونه بابل با 38 امتیاز در مکان نهم و نفت مسجد سلیمان با 24 امتیاز در بین 18 تیم در رده پانزدهم قرار دارد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : مصاف صدرنشینان و قعرنشینان با نمایندگان مازندران
دیدگاه شما در مورد : مصاف صدرنشینان و قعرنشینان با نمایندگان مازندران

مصاف صدرنشینان و قعرنشینان با نمایندگان مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ