• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26429 - تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اسفند 1395 - ساعت: 13:30

چاپ

انتقاد رئیس دولت اصلاحات از روحانی!


عملکرد این روزهای رپیس دولت اصلاحات نشان می دهد که وی از برخی دولتی ها هم بیشتر نگران انتخابات ریاست جمهوری است.

به گزارش میانخبر، رئیس دولت اصلاحت که پس از وفات مرحوم هاشمی منفعلانه طرح سیاسی "آشتی ملی" را نیز برای برون رفت از بن بست سیاسی خود در درون نظام مطرح کرده، بیش از گذشته درباره آینده اصلاحات دچار تردید شده است.

رئیس دولت اصلاحات در جلسه مجمع روحانیون هم گفته است:"به روحانی پیغام فرستادم که آقای روحانی وضع خوب نیست، نمی‌دانم این خوش بینی‌های شما از کجاست؟ اگر مباحثی دارید به ما هم بگویید از این اضطراب و دلهره بیرون بیاییم. بالاخره تکلیف ما را باید روشن کنید. با این دست فرمان به مقصد نمی‌رسید که هیچ به انتهای دره خواهیم رفت و فقط خود شما هم نیستید.

اینجا شکست شما فقط شکست شما و حامیان شما نیست بلکه جریان اصلاحات هم با تمام توان در این چهار سال و قبل از انتخابات در حمایت از شما و پشت شما آمده است؛ الآن اینکه نامهربانی می‌کنید با اصلاح طلبان هم در مرکز و هم در استان‌ها بیشترین ضرر را خود دولت می‌بیند. تکلیف ما را روشن کنید و خود شما در جلسات اساسی بیایید و چندین جلسه را برگزار کنیم و یک سری کلیات را تصویب کنیم بعد نماینده‌های جریان اصلاحات و نماینده‌های شما بقیه کارها را اجرایی کنند."

برخی فعالین اصلاح طلب معتقدند که رئیس دولت اصلاحات از خوش خیالی برخی دولتی ها در انتخابات آتی ریاست جمهوری بسیار شاکی است و از رفتار برخی اعتدالیون نسبت به اصلاح طلبان نیز گلایه های شدیدی دارد.

در همین حال پیش بینی می شود که با توجه به شرایط بوجود آمده، روحانی بالاخره راضی به برگزاری جلسات با او شده و با وی وارد گفتگو مستقیم بشود.

در همین حال، برخی فعالین اصلاح طلب نیز در محافل خود از نامه انتقاد آمیز رئیس دولت اصلاحات از طریق نزدیکانش به روحانی درباره انتخابات آتی و همچنین اقدامات دولت در این زمینه خبر داده اند.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : انتقاد رئیس دولت اصلاحات از روحانی!
دیدگاه شما در مورد : انتقاد رئیس دولت اصلاحات از روحانی!

انتقاد رئیس دولت اصلاحات از روحانی! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ