• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26473 - تاریخ انتشار : دوشنبه 16 اسفند 1395 - ساعت: 12:09

چاپ

تأمین ۹۰ درصد آجیل و خشکبار از تولید داخلی


رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار با بیان اینکه 90 درصد آجیل و خشکبار از تولیدات داخلی تأمین می‌شود، گفت: بادام زمینی، تخمه آفتاب‌گردان و مغز گردو از چین و شیلی وارد می‌شود.

به گزارش میانخبر، با بیان اینکه 90 درصد آجیل و خشکبار مصرفی از تولیدات داخلی تأمین می‌شود، گفت: برخی اقلام آجیل و خشکبار برای تعادل بخشی به بازار مصرف از طریق واردات تأمین می‌شود.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار افزود: بخشی از مغز گردو از شیلی، بادام زمینی از چین و همچنین بخشی از تخمه آفتاب‌گردان مصرفی از چین به کشور وارد می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت آجیل و خشکبار نسبت به سال گذشته مناسب‌تر شده است، بیان داشت: در مجموع میانگین قیمت 60 تا 70 قلم از آجیل و خشکبار حدود 10 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ارزان‌تر شده است.

احمدی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره اظهار داشت: در این نمایشگاه‌ها که از 11 اسفند آغاز به کار کرده و تا 20 اسفند فعالیت آنها ادامه دارد، آجیل و خشکبار با کیفیت با تخفیف 5 تا 6 درصدی عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار با بیان اینکه بازرسی اتحادیه در 5 نقطه نمایشگاه حضور دارند، گفت: در صورت هر گونه شکایتی از واحدهای صنفی عرضه آجیل و خشکبار مردم می‌توانند با مراجعه به اتحادیه‌ها موضوعات خود را مطرح و پیگیری کنند.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : تأمین ۹۰ درصد آجیل و خشکبار از تولید داخلی
دیدگاه شما در مورد : تأمین ۹۰ درصد آجیل و خشکبار از تولید داخلی

تأمین ۹۰ درصد آجیل و خشکبار از تولید داخلی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ