• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26477 - تاریخ انتشار : دوشنبه 16 اسفند 1395 - ساعت: 12:15

چاپ

حضور هنرمندان جدید در لباهنگ «خندوانه» +تصاویر


در گزارش زیر به بخش های تدارک دیده شده برای ویژه برنامه های نوروزی خندوانه از جمله مسابقه لباهنگ و حضور عروسک های جدید در این برنامه می پردازیم.

به گزارش میانخبر، برنامه تلویزیونی "خندوانه" برای نوروز با تدارک بخش های ویژه و غافلگیر کننده برای مخاطبان تلویزیون روی آنتن شبکه نسیم می رود.

در ویژه برنامه های نوروزی "خندوانه" قرار است مسابقه لباهنگ با حضور بازیگرانی که قطعه هایی را لب خوانی می کنند و همچنین حضور چند خواننده روی آنتن برود البته در این قسمت نسبت به سال گذشته تفاوت هایی را شاهد خواهیم بود.

در "خندوانه" نوروزی سال 1396 همچنین عروسک های جدیدی که رامبد جوان از مدت ها قبل وعده حضور آن ها را در خندوانه داده بود رونمایی می شوند.

به طور یقین حضور عروسک ها در برنامه با گذشت زمان این موضوع را به اثبات می رساند که آیا عروسک های جدید جایگزین خوبی برای عروسک دوست داشتنی "جناب خان" خواهند بود یا تنها نقش یک مسکن را برای یک دوره زمانی بازی می کنند؟!

در ویژه برنامه نوروزی رامبد جوان ،‌ تعدادی عروسک که تمامی آن ها با یکدیگر برادر هستند در "خندوانه" حاضر می شوند.

محمدرضا علیمردانی صدا پیشه دیرین دیرین، هادی کاظمی بازیگر نقش نظام دو برره در سریال "شب های برره" ، هومن حاجی عبدالهی صدا پیشه عروسک پنگول در برنامه "رنگین کمان" و مجید آقا کریمی دوبلور قرار است به جای عروسک های جدید صحبت کند.

مخاطبان برنامه "خندوانه" همچنین می توانند در ویژه برنامه نوروزی این اثر شامل حضور کمدین های مختلف و تنوعی قابل توجه در این بخش باشند.

قرارداد برنامه تلویزیونی "خندوانه" با شبکه نسیم تا پایان تابستان سال 1396 زمان دارد و باید دید آیا رامبد جوان پس از پایان این زمان بندی باز هم برای ساخت سری جدید این برنامه تلاش می کند یا خیر.

همچنین باید دید عروسک های نوروزی "خندوانه" تا چه اندازه می توانند رضایت مخاطبان را به دست آورند تا بنا به درخواست آن ها حضورشان زمان بیشتری از نوروز را بطلبد.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : حضور هنرمندان جدید در لباهنگ «خندوانه» +تصاویر
دیدگاه شما در مورد : حضور هنرمندان جدید در لباهنگ «خندوانه» +تصاویر

حضور هنرمندان جدید در لباهنگ «خندوانه» +تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ