• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26481 - تاریخ انتشار : دوشنبه 16 اسفند 1395 - ساعت: 12:24

چاپ

درگیری هواداران باید یک رشته ورزشی شود!


یک نماینده مجلس در روسیه پیشنهاد عجیبی دارد و عنوان کرد درگیری هواداران در فوتبال باید یک رشته ورزشی شود.

به گزارش میانخبر، یک نماینده مجلس در روسیه پیشنهاد عجیبی دارد و عنوان کرد درگیری هواداران در فوتبال باید یک رشته ورزشی شود.

هواداران آشوب طلب روسی اغلب در تورنمنت‌های مختلف مزاحمت‌های زیادی برای دیگر هواداران ایجاد می‌کنند به طوری که در یورو ۲۰۱۶ در کشور فرانسه چندین نفر از هولیگان‌های این کشور دستگیر و بازداشت شدند.

ویکتور لبدف یکی از اعضای مجلس روسیه پیشنهاد داد هواداران درگیری‌های خود را به یک ورزش تبدیل کنند و سعی کنند از این درگیری ها لذت ببرند. او خواستار ایجاد یک سری قوانین برای این درگیری های خیابانی شد تا بقیه تماشاگران هم بتوانند از این ورزش لذت ببرند!

او درباره این موضوع گفت: هواداران روسی به فعالیت‌های قبل و بعد از بازی فوتبال علاقه دارند و درگیری‌های هواداران برای ما جالب است. چه بهتر اگر این درگیری‌ها را نظم ببخشیم و به یک ورزش تبدیل کنیم و دیگران نیز آن را ببینند. برای مثال هواداران انگلیسی اینجا بیایند و بدون سلاح با هم به درگیری بپردازند. ما می‌خواهیم در این عرصه پیشگام باشیم.

این نماینده مجلس روسیه حتی یک اسم برای این ورزش پیشنهاد کرد. او گفت که "دراکا" نام خوبی برای این ورزش است که در زبان روسی به معنای درگیری است.

این در حالی است که پلیس روسیه تضمین داده مشکلی برای تماشاگران در جام جهانی ۲۰۱۸ وجود نداشته باشد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : درگیری هواداران باید یک رشته ورزشی شود!
دیدگاه شما در مورد : درگیری هواداران باید یک رشته ورزشی شود!

درگیری هواداران باید یک رشته ورزشی شود! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ