• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26499 - تاریخ انتشار : سه شنبه 17 اسفند 1395 - ساعت: 18:58

چاپ
شهروندنوین مهمان رقیب فصل گذشته/ پیری: سازماندهی بهتری نسبت به گذشته داریم

شروع بازی‌های لیگ دسته دو فوتسال کشور؛

شهروندنوین مهمان رقیب فصل گذشته/ پیری: سازماندهی بهتری نسبت به گذشته داریم


فصل جدید لیگ دسته دو فوتسال کشور از روز جمعه 20 اسفند آغاز می‌شود که در آن شهروندنوین سورک مهمان پیمان شاهرود خواهد بود.

به گزارش میانخبر، تیم فوتسال شهروندنوین سورک اولین دیدار خود در چارچوب لیگ دسته دو کشور را مقابل تیم پیمان شاهرود برگزار خواهد کرد.

نماینده میاندورود در لیگ دسته دو کشور سال گذشته نیز با این تیم هم‌گروه بوده روز جمعه 20 اسفند از ساعت 16 مهمان این تیم خواهد بود.

این رقابت‌ها از 18 فروردین سال آینده ادامه پیدا خواهد کرد که در آن شهروندنوین سورک در دومین دیدار خود میزبان شهید منصوری قرچک خواهد بود.

در فصل گذشته این دور از رقابت‌ها تیم شهروندنوین موفق شده بود از گروه خود صعود کرده و به مرحله حذفی راه پیدا کند اما در این مرحله مقابل نماینده رشت در دو بازی رفت و برگشت بازنده شد و از صعود به لیگ دسته یک کشور باز ماند.

در فصل جاری همچنان رضا پیری به‌عنوان سرمربی بومی هدایت این تیم را برعهده دارد و با در خدمت گرفتن چند بازیکن جدید برای صعود به لیگ دسته یک تلاش خواهند کرد.

رضا پیری سرمربی شهروندنوین سورک در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره این بازی، اظهار کرد: در سال جاری نسبت به سال گذشته سازماندهی بهتری داریم.

پیری بیان کرد: در سال گذشته برای دیگر تیم‌ها ناشناخته بودیم به همین دلیل بازی مقابل ما برای این تیم‌ها سخت بود اما با توجه به شناختی که تیم‌ها نسبت به یکدیگر کسب کردند بازی‌های سخت‌تری را در پیش خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت همه مسئولان و تماشاگران بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.دیدگاه شما در مورد : شهروندنوین مهمان رقیب فصل گذشته/ پیری: سازماندهی بهتری نسبت به گذشته داریم

شهروندنوین مهمان رقیب فصل گذشته/ پیری: سازماندهی بهتری نسبت به گذشته داریم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ