• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26501 - تاریخ انتشار : سه شنبه 17 اسفند 1395 - ساعت: 19:52

چاپ
20 اسفند سنت حسنه جشن نیکوکاری در اسرم برگزار می‌شود

به‌مناسبت هفته احسان و نیکوکاری؛

20 اسفند سنت حسنه جشن نیکوکاری در اسرم برگزار می‌شود


با مشارکت مردم نوع‌دوست و در آستانه سال نو جشن نیکوکاری روز جمعه ۲۰ اسفند دراسرم برگزارمی‌شود .

به گزارش میانخبر، جلسه نهایی برگزاری جشن نیکوکاری در روستای اسرم با حضور دهیار روستا، قاسمی رئیس شورای اسلامی، رضائیان و آزرده فرماندهان پایگاه‌های بسیج و همچنین فهیمیان و صباغی نمایندگان کانون فرهنگی اجتماعی نیکوکاران روستا در دهیاری اسرم تشکیل شد.

دراین نشست یزدان‌پناه دهیار اسرم بر برگزاری باشکوه و حضور شایسته اهالی در جشن برای جمع‌آوری کمک به نیازمندان روستا، انجام تبلیغات مناسب از طریق چهره به چهره، بلندگوی مساجد و فضای مجازی تاکید و ابراز امیدواری کرد که حضور گسترده اهالی باعث جمع‌آوری بهتر و بیشتر هدایای مردمی می‌شود و می‌تواند برای سال‌های آینده نیز تاثیرگذار باشد.

از جمله مهمترین تصمیماتی که در این جلسه گرفته شد عبارت‌اند از: دعوت از نیکوکاران و خیرین برای شرکت در جشن، جمع‌آوری کمک‌های مردمی فقط نقدی باشد، هدایای جمع‌آوری شده در اولین فرصت در اختیار نیازمندان روستا گذاشته شود، همچنین افرادی برای جمع‌آوری هدایای مردمی به‌عنوان مسئولین برگزاری جشن انتخاب شدند، به‌منظور توزیع هدایای مردمی جمع‌آوری شده گروهی با حضور روحانیت، ستاد خیریه و مسئولین برگزاری تصمیم گیری خواهند کرد، باهدف جذب کمک‌های مردمی از سوی گروهی از بانوان نیک اندیش اسرمی آش پخته و به فروش بگذارند تا عواید آن در اختیار مسئولین جشن نیکوکاری قرار گیرد.

شایان ذکر است این سنت حسنه ازساعت ۱۵ روز جمعه ۲۰ اسفند در مقابل مسجد امام حسین(ع) اسرم همراه با برنامه‌های متنوع برگزار خواهد شد.

خبر از: امیر بازاری خبرنگار میانخبر در روستای اسرمدیدگاه شما در مورد : 20 اسفند سنت حسنه جشن نیکوکاری در اسرم برگزار می‌شود

20 اسفند سنت حسنه جشن نیکوکاری در اسرم برگزار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ