• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26510 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 اسفند 1395 - ساعت: 12:39

چاپ

بحران به تولیدی‌های روغن مازندران رسید/ کاهش فروش و تعدیل نیرو!


نائب رئیس انجمن صنایع غذایی مازندران گفت: برخی از کارخانه‌های تولید روغن استان با کاهش تولید مواجه شده‌اند و اقدام به کاهش نیرو کرده‌اند.

به گزارش میانخبر، رضا قاسمی طی گفت‌وگویی با بیان اینکه برخی از کارخانه‌های تولید روغن مازندران با کاهش تولید مواجه شده‌اند، اظهار کرد: مقدار خرید روغن توسط مردم امسال کاهش قابل ملاحظه‌ای داشت و در پی آن تولید روغن در واحدهای تولیدی استان با کاهش مواجه شد.

وی افزود: وقتی کاهش تولید صورت می‌گیرد یقینا واحد تولیدی نیز اقدام به کاهش نیروهای خود می‌کند.

نائب رئیس انجمن صنایع غذایی مازندران، صنایع روغنی مازندران را نیازمند سرمایه در گردش دانست و گفت: من به عنوان تولیدکننده روغن در استان شامل دریافت تسهیلات بسته رونق اقتصادی نشدم.

این تولیدکننده روغن خاطرنشان کرد: سرمایه در گردش مهم‌ترین خواسته تولیدکنندگان روغنی مازندران است تا بتوانند بخشی از هزینه‌های جاری را تامین کنند.

قاسمی با انتقاد از افزایش تعرفه روغن پالم، گفت: قبل از ایجاد تعرفه توسط دولت، روغن پالم کیلویی هزار و 800 تومان بود اما الان به 3 هزار و 200 تومان رسیده است.

وی تاکید کرد: چنین افزایش قیمتی باعث نشد تا قیمت روغن افزایش یابد چون نرخ‌گذاری روغن توسط دولت صورت می‌گیرد.

نائب رئیس انجمن صنایع غذایی مازندران اضافه کرد: ورود دولت در نرخ‌گذاری روغن نیز موجب شده تا تعادل قیمتی بین قیمت تمام شده و سود موردنظر ایجاد نشود.

تولیدکننده نمونه مازندرانی روغن گفت: قیمت روغن باید با احتساب قیمت تمام شده و 10 تا 15 درصد سود محاسبه شود، در صورتی که قیمت در حال حاضر روغن بسیار دور از واقعیت است.


منبع : مازنداصناف

مطالب مرتبط با : بحران به تولیدی‌های روغن مازندران رسید/ کاهش فروش و تعدیل نیرو!
دیدگاه شما در مورد : بحران به تولیدی‌های روغن مازندران رسید/ کاهش فروش و تعدیل نیرو!

بحران به تولیدی‌های روغن مازندران رسید/ کاهش فروش و تعدیل نیرو! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ