• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26513 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 اسفند 1395 - ساعت: 12:44

چاپ

کشف چندمحموله موادمحترقه توسط پلیس


سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کشف بیش از ۳۰ میلیون عدد مواد محترقه با ارزش ۱۰ میلیارد تومان، توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش میانخبر، قاسم خورشیدی با اعلام خبر کشف بیش از 30 میلیون عدد مواد محترقه توسط نیروی انتظامی اظهار داشت: طی 11 ماه منتهی به اول اسفند ماه سال جاری، نیروی انتظامی موفق شد بیش از 30 میلیون عدد مواد محترقه را از سراسر کشور کشف کند.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: بر اساس برآوردهای انجام شده ارزش این کشفیات بالغ بر 100 میلیارد ریال بوده که در قیاس با مدت مشابه سال قبل، رشدی معادل 132 درصد داشته است.

وی با تاکید بر قاچاق بودن عمده مواد محترقه خارجی گفت: خانواده‌ها می‌بایست توجه داشته باشند که مواد محترقه خارجی که توسط دست‌فروشان عرضه می‌شود، قطعاً قاچاق بوده و فاقد استانداردهای لازم هستند که با توجه به عدم استاندارد بودن این مواد محترقه، می‌تواند مخاطرات جدی جانی برای مصرف کنندگان آن به همراه داشته باشد.

خورشیدی ادامه داد: همچنین به همه دستگاه‌های ذی‌ربط به ویژه نیروی انتظامی ابلاغ شده است که در هفته‌های پایانی سال، موضوع مبارزه با قاچاق مواد محترقه را به صورت جدی‌تر دنبال کنند.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به راه‌اندازی پویش‌های خودجوش مردمی پس از شهادت آتش نشانان، ارزیابی‌های کلان انجام شده نشان می‌دهد که احتمالاً امسال پایان سال کم حادثه‌تری را پیش رو داشته باشیم و لازم است تا خانواده ها نیز با پرهیز از حرکات پرمخاطره در چهارشنبه شب پایانی سال، به این پویش‌های مردمی پیوسته و علاوه بر سلامت اعضای خانواده، به اقتصاد کشور نیز کمک کنند.


منبع : تابناک

مطالب مرتبط با : کشف چندمحموله موادمحترقه توسط پلیس
دیدگاه شما در مورد : کشف چندمحموله موادمحترقه توسط پلیس

کشف چندمحموله موادمحترقه توسط پلیس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ