• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26528 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 اسفند 1395 - ساعت: 15:34

چاپ

احتمال حضور همزمان 5 کاندیدای جمنا در مناظره‌ها


بیشتر تمایل به انتخاب یک فرد داریم ولی در صورت نیاز هر پنج نفر در مناظرها شرکت خواهند کرد و هر کدام با زاویه مختلف موضوعات را روشن خواهند کرد.

به گزارش میانخبر، وزیر اسبق ارشاد گفت: با ایجاد جبهه مردمی همه به صورت یکپارچه به عنوان نخ تسبیح عمل کرده و این جبهه همه نیروهای انقلابی و دلسوز انقلاب را به یکدیگر گره می‌زند.

سید محمد حسینی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در انتخابات ریاست جمهوری هر نیروی مومن و متعهد انقلابی که به پای کار می‌آید به مراتب بهتر از رئیس جمهوری فعلی است و البته وزاری دولت قبل نیز اختیارات زیادی نسبت به حال داشتند طوری که یک وزیر را به نمایندگی از دولت به استانی اعزام می‌کردند و علاوه بر حوزه کاری خود به کارهای دیگر حوزه نیز رسیدگی می‌کرد در حالی که امروزه چنین نیست و وزاری دولت یازدهم تلاش چندانی از خود نشان نمی‌دهند.

وی با بیان اینکه در جبهه مردمی نیروهای انقلابی افراد را طبق نظرسنجی مستقیم مردم برمی‌گزینیم، افزود: شاید فردی که از نظر ما نمره 100 دارد در چشم مردم دیدگاه دیگری داشته باشد و نمره کمتری کسب کند، معیار نیازهای مردمی است.

وزیر اسبق ارشاد با تاکید بر اینکه تمرکز خود را روی انتخاب افراد اصلح کردیم و 10 نماینده انتخاب خواهد شده که از بین آنها پنج نفر به صورت نهایی انتخاب خواهند شد، گفت: بیشتر تمایل به انتخاب یک فرد داریم ولی در صورت نیاز هر پنج نفر در مناظرها شرکت خواهند کرد و هر کدام با زاویه مختلف موضوعات را روشن خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر برخی از شائبه‌ها در خصوص کاندیدای یدکی و ضربه‌گیر و در سایه پخش می‌شود که ما کاری به این حرف‌ها نداریم.

حسینی با یادآوری اینکه در حال حاضر جبهه «یکتا» افرادی از قبیل حاج بابایی، رستم قاسمی، عباسی، زریبافان، زاهدی، بذرپاش را مد نظر دارد، ادامه داد: با ارزیابی‌های صورت گرفته بین این افراد یک فرد شایسته را انتخاب خواهیم کرد.

وی در خصوص تعاملات جبهه «یکتا» با احمدی نژاد بیان داشت: ما مستقل از همه هستیم و در این حزب روی همه نیروهای مومن و انقلابی باز است.

وزیر اسبق ارشاد با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلابی جدا از هیچ مسئله‌ای نیست،همچنین جناح بازی در آن وجود ندارد و همه نیروهای انقلابی متعهد به آرمان‌های امام و مقام معظم رهبری در این جبهه هستند، تصریح کرد: وقتی جبهه‌های مختلفی از قبیل پایداری، خط امام، یکتا و غیره جدا از هم فعالیت می‌کنند با ایجاد جبهه مردمی همه به صورت یکپارچه به عنوان نخ تسبیح عمل کرده و همه نیروهای انقلابی و دلسوز انقلاب را به یکدیگر گره می‌زند.

وی خاطرنشان کرد: در این حزب از همه جناح‌ها از قبیل آقای جلیلی تا میرسلیم از حزب موتلفه حضور دارند و حتی برخی احتمال می‌دادند آقای رئیسی نیز جزو افراد منتخب باشد که قطعاً جزو 10 نفر نهایی خواهند بود و همه تلاش ما برای پیشرفت ایران اسلامی است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : احتمال حضور همزمان 5 کاندیدای جمنا در مناظره‌ها
دیدگاه شما در مورد : احتمال حضور همزمان 5 کاندیدای جمنا در مناظره‌ها

احتمال حضور همزمان 5 کاندیدای جمنا در مناظره‌ها تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ