• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26533 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 اسفند 1395 - ساعت: 15:40

چاپ

پیش بینی جمع‌آوری 10 میلیارد ریالی کمک‌های مردمی در جشنواره نیکوکاری سال95


قائم مقام کمیته امداد استان تهران گفت: با توجه به استقبال پرشور مردم پیش بینی می‌شود در جشنواره نیکوکاری امسال حدود 10 میلیارد ریالی جمع‌آوری شود.

به گزارش میانخبر، جشنواره نیکوکاری امسال از یک ماه پیش آغاز و تا پایان سال ادامه دارد و این پایگاه‌ها فقط در میادین اصلی شهر، مساجد، خیریه‌ها و پایگاه‌های بسیج بر پا می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال همانند سال‌های پیش در سطح شهر چادر و ایستگاهی برپا نمی‌شود، تصریح کرد: هدف ما این است که خیران با تمایل خود به انجام این کار اقدام کنند و شهر چهره‌ای معنوی‌تر به خود گیرد، صدا و سیما نیز در این راستا تبلیغاتی را انجام داده است.

پرپنچی با اشاره به استقبال پرشور مردم از این جشنواره، افزود: با توجه به استقبال مردم در این امر، پیش بینی می‌شود که تا پایان سال 95 این کمک‌ها به رقم 10 میلیارد ریال و حتی فراتر از آن رود و اگر کمتر از این رقم باشد نتیجه می‌گیریم که امکانات ما در این زمینه کم بوده و به هدف مطلوب خود نرسیده‌ایم.

قائم مقام کمیته امداد استان تهران در پایان گفت: این جشنواره 18 اسفندماه در مدارس، 19 اسفندماه در کمیته‌های امداد و 20 اسفندماه در مصلی‌ها برگزار می‌شود. همچنین خیران می‌توانند صدقه‌های خود را از طریق تماس با شماره 7355 و انتخاب گزینه مورد نظر پرداخت کنند.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : پیش بینی جمع‌آوری 10 میلیارد ریالی کمک‌های مردمی در جشنواره نیکوکاری سال95
دیدگاه شما در مورد : پیش بینی جمع‌آوری 10 میلیارد ریالی کمک‌های مردمی در جشنواره نیکوکاری سال95

پیش بینی جمع‌آوری 10 میلیارد ریالی کمک‌های مردمی در جشنواره نیکوکاری سال95 تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ