• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26546 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 اسفند 1395 - ساعت: 00:09

چاپ
وقتی احداث دو دوربرگردان دو سال وقت می‌گیرد

شاهکار اداره راه در میاندورود؛

وقتی احداث دو دوربرگردان دو سال وقت می‌گیرد


پروژه‌ای که قرار بود ظرف مدت شش ماه انجام شود امروز بعد از گذشت دو سال تنها نیمی از آن انجام شد و معلوم نیست بقیه آن چه زمانی انجام شود.

به گزارش میانخبر، شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان میاندورود جاده اصلی و ترانزیتی استان از داخل این شهر می‌گذرد و به دلیل نبود فضای ایمن برای عبور خودروها از عرض جاده شاهد تصادفات متعدد و مرگ همشهریان بودیم به همین دلیل باید تمهیدات خاصی برای رفت و آمد به این شهر اتخاذ شود تا شاهد تصادف نباشیم و یکی از راه حل‌های آن احداث میدان، زیرگذر و یا دوربرگردان است.

احداث میدان در چهارراه آزادگان به‌دلیل اعتبار زیادی که نیاز دارد نتوانسته با پیگیری‌های متعدد به سرانجام برسد و همچنان این طرح نیازمند توجه ویژه مسئولان استانی، کشوری و نمایندگان مجلس است.

اما برای حل این معضل با پیگیری و درخواست شورا و شهرداری سورک در جلسه‌ای که 28 دی ماه سال 93 برای بررسی مشکلات شهر سورک با حضور نبیان معاون عمرانی استاندار، دکتر شجاعی نماینده وقت مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل ورزش و جوانان، مدیرکل مدیریت بحران، مدیرکل امور شهری، مدیرکل امور روستایی، نماینده بنیاد مسکن، مدیران شهرستانی و فرماندار میاندورود در فرمانداری برگزار شد مقرر شده بود دو دوربرگردان در بلوار امام رضا(ع) سورک ایجاد شود که یکی در سال 93 و دیگری در سال 94 به اتمام برسد.

این روزها که روزهای پایانی سال 95 است تنها یک دوربرگردان مقابل فرمانداری میاندورود ایجاد شده است که آن هم ایرادات خاص خودش را دارد.

سال جدید در راه است و مسافران با آغاز فصل بهار راه مسافرت به سمت شمال را در پیش می‌گیرند و یا از این استان به سمت گلستان، خراسان شمالی و مشهد مقدس می‌روند که این عامل باعث شلوغی جاده در شهر سورک به‌دلیل نداشتن کمربندی خواهد شد به همین دلیل نیاز به دوربرگردان بیشتر از گذشته احساس خواهد شد.

پروژه‌ای که قرار بود ظرف مدت شش ماه انجام شود امروز بعد از گذشت دو سال تنها نیمی از آن انجام شد و معلوم نیست بقیه آن چه زمانی انجام شود.

مسئولان اداره راه اعلام کردند که دوربرگردان دومی را نیمه نخست سال آینده اجرا خواهند کرد اما با توجه به سابقه به‌وجود آمده که برای یک دوربرگردان دو سال زمان صرف شد مردم دیگر به وعده‌های مسئولان اعتمادی ندارند و دید آنها مثبت نخواهد بود.

باید منتظر بود و دید برای اجرایی شدن پروژه‌ای به این آسانی چند سال دیگر وقت نیاز است یا اینکه این بار مسئولان اداره راه به خود خواهند آمد و کار را در زمان مناسب به پایان خواهند رساند.دیدگاه شما در مورد : وقتی احداث دو دوربرگردان دو سال وقت می‌گیرد

وقتی احداث دو دوربرگردان دو سال وقت می‌گیرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ