• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26550 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 اسفند 1395 - ساعت: 14:37

چاپ
خرید بروزترین ماشین آتش نشانی توسط شهرداری سورک

رئیس شورای اسلامی شهر سورک خبر داد

خرید بروزترین ماشین آتش نشانی توسط شهرداری سورک


رئیس شورای اسلامی شهر سورک از خرید بروزترین ماشین آتش نشانی توسط شهرداری سورک خبر داد.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، اعضای شورای شهر، شهردار و مدیران دستگاه‌های اجرایی میاندورود یک دستگاه ماشین آتش نشانی خریداری شده توسط شهرداری سورک وارد شهر شد و وارد فاز عملیاتی شد.

علی‌اکبر قاسم‌زاده در حاشیه این برنامه، اظهار کرد: بعد از گذشت بیش از 10 سال و با پیگیری اعضای شورا، شهردار و همکارانمان در دفتر امور شهری توانستیم این ماشین را خریداری کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر سورک با بیان اینکه قیمت این ماشین 350 میلیون تومان است، بیان کرد: 30 درصد قیمت ماشین به مبلغ 104 میلیون تومان را شهرداری سورک و مابقی را سازمان همیاری شهرداری‌ها پرداخت کرد.

قاسم‌زاده افزود: این ماشین در حال حاضر بروزترین ماشین آتش نشانی در کشور است که همزمان می‌تواند از آب و کف استفاده کرده و آن را به طول 70 متر پرتاب کند.

وی تاکید کرد: با وجود این ماشین تا چند سال آینده نیاز ما تامین شده است و شهرستان نیز می‌تواند از آن بهره برداری کند.

قاسم‌زاده از همه کسانی که برای خرید این ماشین تلاش کردند از جمله فرماندار، استاندار، شهردار سورک، یوسف‌نژاد نماینده مجلس تشکر کرد.

فرماندار میاندورود نیز در این مراسم گفت: اعضای شورای شهر و شهردار در طول مدتی که مدیریت شهر را عهده‌دار شدند همدلی و پشتیبانی خوبی در سطح شهرستان داشتند که نشان از تدبیر و درایت شهردار بود.

ارسطو قادری افزود: امیدواریم این تدبیر، همدلی و همراهی برای این شهر و شهرستان ادامه داشته باشد و لازم است همه دستگاه‌های اجرایی هم با شهرداری همکاری داشته باشند.دیدگاه شما در مورد : خرید بروزترین ماشین آتش نشانی توسط شهرداری سورک

خرید بروزترین ماشین آتش نشانی توسط شهرداری سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ