• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 26554 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 اسفند 1395 - ساعت: 15:40

چاپ
جشنواره شکوفا مقدمه‌ای برای دستیابی به شهر هوشمند است

مدیرکل برنامه‌ریزی معاونت اجتماعی شهرداری تهران:

جشنواره شکوفا مقدمه‌ای برای دستیابی به شهر هوشمند است


مدیرکل برنامه‌ریزی معاونت اجتماعی شهرداری تهران گفت: براین باوریم که رویکرد شهری تهران در محله گرایی نتایج و بهره‌های مثبتی در ایجاد روابط مطلوب فرهنگی و اجتماعی به ارمغان آورده است.

به گزارش میانخبر، امین یاوری در اختتامیه پنجمین مجموعه جشنواره‌های شکوفا درباره مدیریت واحد و یکپارچه شهری، گفت: از دلایل مهم آغاز فعالیت جشنواره شکوفا تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری در گسترش فناوری اطلاعات بوده است.

مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهرداری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به دستور شهردار تهران در خصوص برگزاری جشنواره شکوفا برای پیشبرد تأکیدات مقام معظم رهبری با ترکیب فناوری و سبک زندگی اسلامی ایرانی، اظهار کرد: در راستای شعار شهروند کارآمد و فناوری اطلاعات(شکوفا) گام‌های موثری در 5 سال اخیر برداشته شده است که پیشبرد این برنامه با محوریت فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در حوزه فناوری اطلاعات بسیار گره گشا در این مسیر بوده و با همت سایر سازمان‌ها تمام ظرفیت و توان خود را در نهایت در شهر تهران به کار گرفتیم تا از توانمندی جوانان در این حوزه آگاه شده و بهره‌وری مناسبی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: براین باوریم که رویکرد شهری تهران در محله گرایی نتایج و بهره‌های مثبتی در ایجاد روابط مطلوب فرهنگی و اجتماعی به ارمغان آورده است.

شایان ذکر است، جشنواره شکوفا به منظور بررسی اثر رسانه‌های دیجیتال بر زندگی مردم برگزار شده است؛ معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران مامور برگزاری این جشنواره بوده که اولین دوره این جشنواره در سال ۹۱ در سطح محله، محلات و مناطق ۲۲ گانه تهران برگزار شد اما آنچه جشنواره امسال را متمایز کرده بود، شرکت کردن ۸۰۰ هزار نفر در این مسابقات بود.

مهمترین محورهای این جشنواره عباتند از: بازی‌های رایانه‌ای، رباتیک، تلفن همراه، رسانه‌های اجتماعی و توسعه مهارت‌های سبک زندگی دیجیتال.دیدگاه شما در مورد : جشنواره شکوفا مقدمه‌ای برای دستیابی به شهر هوشمند است

جشنواره شکوفا مقدمه‌ای برای دستیابی به شهر هوشمند است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ