• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26568 - تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 - ساعت: 14:17

چاپ

پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۱۰۲۸ واحد تولیدی مازندران


استاندار مازندران گفت: تاکنون ۴۳۶ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به هزار و ۲۸ واحد استان اعطاء شده است.

به گزارش میانخبر، ربیع فلاح جلوداربعدازظهر پنجشنبه در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان با اشاره به این که در سال های ۹۴ و ۹۵ رفت و آمدهای خوبی بین هیات های اقتصادی مازندران و کشورهای همسایه در راستای توسعه صادرات و مناسبات فی مابین صورت گرفته است، گفت: حضور بخش خصوصی در این سفرها چشمگیر بوده است و انتظار می رود با پیگیری های جدی و مستمر، جریانات اقتصادی فی مابین فعال شود و تفاهم نامه های منعقد شده اجرایی شود.

استاندار با تاکید بر این که ظرفیت صادراتی استان باید به طور دقیق مستند سازی و مشخص شود، خاطرنشان کرد: باید روی توانمندی های صادراتی و اولویت های این بخش بیشتر کار شود.

مقام عالی دولت در مازندارن، با بیان این که پس از برجام، رشد اقتصادی کشور سرعت مطلوبی گرفته است و رشد هفت درصدی وعده داده شده از سوی دولت تدبیر و امید محقق شده است، تصریح نمود: تورم تک رقمی و قیمت ها در بازار تثبیت شده است و ریسک کشوری اقتصاد ایران کاهش یافته و همه این دستاوردها نشان می دهد که تیم اقتصادی دولت به شایستگی عمل کرده است.

ربیع فلاح با اشاره به این که امروز کشورهای دیگر روی اقتصاد ایران و همکاری های متقابل حساب می کنند، اظهار داشت: می طلبد بخش خصوصی در این راه بیش از پیش فعال باشد و دولت نیز همه حمایت خود را در جهت نقش آفرینی بخش خصوصی در مسیر اعتلای استان مصروف می دارد، چرا که فقط در سایه اتحاد و همگرایی مشکلات استان حل می شود.

استاندار با اعلام این که تا کنون ۴۳۶ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۰۲۸ واحد تولیدی از بسته رونق تولید پرداخت شده است، افزود: بررسی تیم نظارت بر نحوه هزینه کرد این تسهیلات نشان می دهد که ۷۵ درصد از واحدهای تولیدی استان در مسیر تعهدات خود گام برمی دارند و مابقی نیز در تلاش برای تحقق تعهدات هستند.

در آغاز این جلسه مهاجر، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات بخش خصوصی استان در سال ۹۵ ارایه کرد.


منبع : مازند اصناف

مطالب مرتبط با : پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۱۰۲۸ واحد تولیدی مازندران
دیدگاه شما در مورد : پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۱۰۲۸ واحد تولیدی مازندران

پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۱۰۲۸ واحد تولیدی مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ