• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26572 - تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 - ساعت: 15:27

چاپ

قهرمانی ساحلی‌بازان ایران در آسیا با درخشش مازندرانی‌ها


مسؤول کمیته فوتبال ساحلی مازندران گفت: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با درخشش دو بازیکن مازندرانی خود با اقتدار بر بام آسیا ایستاد.

به گزارش میانخبر، حسن کیومرثی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: مسابقات فوتبال ساحلی آسیا و انتخابی جام جهانی که به میزبانی مالزی برگزار شد، در نهایت تیم ملی ایران با درخشش دو بازیکن مازندرانی بر بام آسیا ایستاد.

وی افزود: در دیدار فینال قهرمانی آسیا تیم‌های ملی ایران و امارات به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت ملی پوشان کشورمان با ارائه یک بازی پرقدرت و یک طرفه موفق شد، با نتیجه 7 بر 2 تیم ملی امارات را شکست دهد و عنوان قهرمانی آسیا را کسب کند.

مسؤول کمیته فوتبال ساحلی مازندران تصریح کرد: در این دیدار برای تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مسلم مسیگر 2 گل، محمدعلی مختاری 2 گل و 3 گل دیگر توسط سید پیمان حسینی، امیرحسین اکبری و سیدعلی ناظم به ثمر رسید.

کیومرثی خاطرنشان کرد: سید پیمان حسینی و محمد مرادی به عنوان دو بازیکن مازندرانی در ترکیب تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان حضور داشتند که این دو ملی پوش نقش مهمی در قهرمانی کشورمان داشتند.

وی گفت: در دیدار رده‌بندی نیز تیم‌های ملی ژاپن و لبنان به مصاف یکدیگر رفتند، که در نهایت ژاپن 6 بر 3 لبنان را شکست داد و به مقام سومی رسید.

مسؤول کمیته فوتبال ساحلی مازندران در پایان بیان کرد: تیم‌های ایران، امارات و ژاپن به‌عنوان سه تیم آسیایی جواز حضور در رقابت‌های جام جهانی باهاما را کسب کردند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : قهرمانی ساحلی‌بازان ایران در آسیا با درخشش مازندرانی‌ها
دیدگاه شما در مورد : قهرمانی ساحلی‌بازان ایران در آسیا با درخشش مازندرانی‌ها

قهرمانی ساحلی‌بازان ایران در آسیا با درخشش مازندرانی‌ها تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ