• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26604 - تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 - ساعت: 17:35

چاپ

ماجرای شلیک کودک 5 ساله در جیرفت چه بود؟


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از حادثه سهوی که روز جمعه در ساعت 11 و 30 دقیقه رخ داد و باعث کشته شدن یک فرد شد، خبر داد.

به گزارش میانخبر، مجید رستمی دادستان جیرفت در تشریح جزییات این حادثه به ایسنا گفت: اینکه در فضای مجازی اعلام شده که قتلی در جیرفت صورت گرفته است، چنین موردی نیست؛ بلکه این یک حادثه سهوی بوده است.

وی گفت: افراد خانواده‌ای در حال مسافرت با ماشین بودند و اطلاعی از پر بودن اسلحه نداشتند که گلوله شلیک و تیر به سرنشین عقب ماشین اصابت می‌کند و متاسفانه در بیمارستان سرنشین عقب خودور جان خود را از دست می‌دهد.

دادستان جیرفت گفت: تاکنون مشخص نشده که حادثه در حوزه جیرفت رخ داده یا در حوزه عنبرآباد بوده است.

وی با بیان این مطلب که فرد ضارب یک کودک 5 ساله بوده و این کودک فرزند راننده ماشین بوده است، تصریح کرد: هیچ سوء نیتی در این حادثه نبوده و یک حادثه کاملا سهوی بوده است؛ به‌طوریکه خانواده اولیای‌دم بلافاصله در دادگاه حاضر و رضایت دادند.

رستمی با اشاره به اینکه این اسلحه مجوز دار و به نام مادربزرگ کودک بوده است، اعلام کرد: فرد مقتول نسبت فامیلی نزدیک و صمیمی با ضارب دارند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کسانی که اسلحه دارند، باید نکات ایمنی را رعایت نموده و آموزش های لازم را در خصوص نگهداری و استفاده از اسلحه ببینند.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : ماجرای شلیک کودک 5 ساله در جیرفت چه بود؟
دیدگاه شما در مورد : ماجرای شلیک کودک 5 ساله در جیرفت چه بود؟

ماجرای شلیک کودک 5 ساله در جیرفت چه بود؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ