• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26609 - تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 - ساعت: 17:55

چاپ

آغاز بارش‌های پراکنده از امشب در مازندران


معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: امشب تا صبح فردا شاهد افزایش ابر و بارش‌های پراکنده و وزش باد در استان هستیم.

به گزارش میانخبر، احمد اسدی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: روز گذشته جو پایداری در آسمان مازندران حاکم بود و هوایی صاف و بدون ابر را در استان شاهد بودیم.

وی ادامه داد: بیشینه دمای هوای مازندران طی 24 ساعت گذشته مربوط به ساری، قائم‌شهر و آمل با 17 درجه سانتی‌گراد بالا صفر و کمینه دمای هوا نیز از بلده با 5 درجه سانتی‌گراد زیر صفر بوده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران اضافه کرد: کمینه دمای هوای ساری صبح امروز به 3 درجه سانتی‌گراد بالای صفر رسید.

اسدی با بیان اینکه امروز جو پایداری در آسمان مازندران حاکم است، تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، گذر امشب تا صبح فردا موجی از روی نوار شمالی عبور می‌کند که پیامد آن افزایش ابر، بارش‌های پراکنده و وزش باد به‌ویژه در غرب و ارتفاعات استان خواهد بود.

وی اضافه کرد: برای فردا تا روز دوشنبه جوی نسبتاً پایداری در آسمان مازندران حاکم شده و در مناطق ساحلی و جلگه‌ای احتمال مه صبحگاهی وجود دارد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: از دوشنبه‌شب تا روز سه‌شنبه با عبور موج کم و بیش ناپایدار دیگری انتظار داریم شاهد ابرناکی آسمان و بارش‌های پراکنده در استان باشیم.

اسدی درباره وضعیت دمای هوای مازندران، یادآور شد: از لحاظ دمایی تغییرات دمایی چندانی نداریم اما روز سه‌شنبه کاهش دما را در سطح استان شاهد هستیم.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : آغاز بارش‌های پراکنده از امشب در مازندران
دیدگاه شما در مورد : آغاز بارش‌های پراکنده از امشب در مازندران

آغاز بارش‌های پراکنده از امشب در مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ