• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26611 - تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 - ساعت: 17:57

چاپ

انصراف خجسته از مبارزه با نماینده رژیم صهیونیستی


علیرضا خجسته نماینده تیم ملی جودوی ایران در گروه بازنده‌ها هم نماینده رژیم اشغالگر قدس را به رسمیت نشناخت و از گردونه رقابت‌های جایزه بزرگ باکو حذف شد.

به گزارش میانخبر، مسابقات جایزه بزرگ باکو در حالی از امروز جمعه با حضور ۱۸۳ جودوکار از ۳۱ کشور به میزبانی جمهوری آذربایجان آغاز می شود که تیم ملی کشورمان با ۱۰ جودوکار در پنج وزن در این رقابت ها حضور پیدا کرده اند.

در ادامه این رقابت‌ها، علیرضا خجسته دومین نماینده کشورمان در این وزن در گروه C ابتدا “ووگار شیرنلی” از آذربایجان را شکست داد. خجسته در دومین مبارزه خود و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس به میدان نرفت و به دور بازنده ها رفت، اما با توجه به اینکه نماینده رژیم غاصب اسرائیل مقابل جودوکار کشور مولداوی شکست خورد و به گروه بازنده‌ها راه یافت،. در گروه بازنده‌ها خجسته بازهم نماینده رژیم کودک کش و غاصب اسرائیل را به رسمیت نشناخت و حاضر به مبارزه کردن نشد. با این حساب وی از رسیدن به مدال بازماند.

امروز جمعه در نخستین مبارزه ابوالفضل محمودی نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم در گروه D دور نخست به مصاف” یانیس لاو چرچیف” نماینده بلغارستان رفت و ظرف ٣٣ ثانیه ایپون شد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

در ادامه رقابت‌های نخستین روز از این مسابقات در وزن ۶۶- کیلوگرم قاسم نوری زاده در گروه B به مصاف “توموفومی” از ژاپن رفت و در سه دقیقه ایپون شد و او نیز از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

در ترکیب تیم اعزامی کشورمان به این مسابقات در اوزان ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم نماینده ای نداریم.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : انصراف خجسته از مبارزه با نماینده رژیم صهیونیستی
دیدگاه شما در مورد : انصراف خجسته از مبارزه با نماینده رژیم صهیونیستی

انصراف خجسته از مبارزه با نماینده رژیم صهیونیستی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ