• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26621 - تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 - ساعت: 19:27

چاپ

جزئیات ماجرای برگزاری جشن روز مهندس در نقده و اجرای رقص مختلط


برگزاری جشن جنجالی روز مهندس در نقده که همراه با اجرای رقص دختر و پسر در حضور مسئولان همراه بود واکنش های بسیاری را به دنبال داشته است.

به گزارش میانخبر، در روزهای اخیر انتشار عکس و فیلم رقص مختلط دو نوجوان در جشن روز مهندس که در یکی از تالارهای نقده برگزار شد بازتاب گسترده ای در سطح شهرستان، رسانه های استانی و حتی خبرگزاری ها داشته است.

این موضوع به این خاطر مورد توجه قرار گرفت که مسئولان ارشد شهرستانی نیز از ابتدا تا انتهاء در برنامه حضور داشتند و شاهد این رقص مختلط بودند اما واکنشی به آن نشان نداند اما پس از رسانه ای شدن تصاویر و فیلم آن بخاطر بازتابی که در افکار عمومی ایجاد کرد از جمله موضع سفت و سخت سپاه و مجمع عالی بسیج شهرستان نقده، موضع گیری رسمی مسئولان هم شروع شد.

 

مرتضی فرامرزی امروز در تماس با خبرنگار سولدوز خبر گفت از محتوای آنچه قرار بود اجرا شود خبر نداشته چون مثل سایر میزبانان به این جشن دعوت شده بود و پس از آغاز رقص هم چون در مقابل عمل انجام شده قرار گرفته نتوانسته آنجا را ترک کند.

 

او افزود بخاطر این مسئله به نظام مهندسی نقده توبیخ کتبی داده و به سایر دست اندرکاران هم تذکرات جدی داده و شب گذشته هم نیروی انتظامی تالاری که این جشن در آنجا برگزار شد را پلمپ کرده است.

 

فرماندار نقده همچنین گفته در حال بررسی احتمال برکناری رئیس نظام مهندسی نقده است.

 

اما در دیگر سوی ماجرا مدیر تالاری که این جشن در آنجا برگزار شده به خبرنگار سولدوز خبر گفته تمام مجوزهای لازم برای برگزاری این جشن را در اختیار دارد اما به هیچ وجه از رقص دختر و پسر در این مراسم خبر نداشته است. او روی این موضوع تأکید دارد که اگر کار خلاف و غیرشرعی صورت گرفته چرا مسئولان ارشد شهری تا آخر پای برنامه نشستند و بعد از برگزاری رقص هم روی سن آمده و جایزه گرفتند.

مدیر تالار مذکور پلمپ شدن محل کسبش را غیرمنطقی عنوان می کند و میگوید مسئولان برای فرار از تبعات این اتفاق میخواهند همه تقصیرها را گردن محل برگزاری جشن بیاندازند.

نظام مهندسی نقده هم پس از فشارها و موضع گیری های روزهای اخیر صبح امروز با ارسال یک نامه عذرخواهی به سولدوز خبر بخاطر این اتفاق از پیشگاه ملت و خانواده های شهداء و ایثارگران عذرخواهی کرده و گفته مدیریت اجرای برنامه به یک گروه هنری ارومیه ای سپرده شده بود و کسی نمیدانست رقص دختر و پسر هم جزو برنامه هاست.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : جزئیات ماجرای برگزاری جشن روز مهندس در نقده و اجرای رقص مختلط
دیدگاه شما در مورد : جزئیات ماجرای برگزاری جشن روز مهندس در نقده و اجرای رقص مختلط

جزئیات ماجرای برگزاری جشن روز مهندس در نقده و اجرای رقص مختلط تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ