• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26636 - تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 - ساعت: 19:51

چاپ

افزایش درآمدهای مالیاتی در سال ۹۶/ شناسایی ۳۰۰ هزار مودی جدید مالیاتی در سال


تقوی نژاد گفت: در سال ۹۵ میزان درآمدهای مالیاتی نسبت به سال های گذشته پیشی گرفته است و در سال ۹۶ نیز این روند به همین شکل خواهد بود.

به گزارش میانخبر، کامل تقوی نژاد رئیس کل سازمان امورمالیاتی با اشاره به مالیات اصناف گفت: در سال ۹۵ میزان درآمدهای مالیاتی نسبت به سال های گذشته پیشی گرفته است و در سال ۹۶ نیز این روند به همین شکل خواهد بود.

وی تصریح کرد: درآمدهای مالیاتی و عوارض در قانون بودجه ۹۶، ۱۱۵ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده که امیدواریم تحقق پیدا کند.

رئیس کل سازمان امورمالیاتی درخصوص مدیریت فضای جامعه و عدم تأثیرپذیری افکار عمومی از افزایش درآمدهای مالیاتی تأکید کرد: ما همواره اعلام کرده و در سال ۹۵ نیز این شعار را اجرایی کردیم که افزایش درآمدهای مالیاتی تحت هیچ شرایطی مبنی بر فشار بر مودیان موجود نیست.

تقوی نژاد بیان کرد: سعی کرده ایم ازچند طریق افزایش درآمدهای مالیاتی را تامین کنیم که یکی از این راهها وصول مطالبات است که بخش عمده ای از آنها امسال وصول شده است و درسال آینده نیز ۱۳ هزارمیلیارد تومان رقم قابل توجهی است که باید روی آن متمرکز شویم.

مبارزه قاطع و دائمی با فرارمالیاتی از برنامه های اصلی ما است

معاون وزیراقتصاد و اموردارایی با بیان اینکه روش دیگر افزایش درآمدهای مالیاتی واحدیابی است که به صورت دستی و مکانیزه در سازمان دنبال می شود، افزود: مبارزه قاطع،جدی و دائمی با فرارمالیاتی نیز جزو برنامه های اصلی ما است که امسال نیز موفقیت هایی در این زمینه بدست آورده ایم به طوری که می توان گفت ۴ هزار میلیارد تومان از درآمدهای سال جاری از طریق مبارزه با فرارمالیاتی، شناسایی مودیان جدید و تکمیل بانک های اطلاعاتی است.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی در پایان عنوان کرد: در طرح جامعی که از سال ۹۵ آغاز شده و آثار اولیه بهره برداری را ملاحظه می کنیم، ۳۰۰ هزار مودی جدید مالیاتی شناسایی شده اند.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : افزایش درآمدهای مالیاتی در سال ۹۶/ شناسایی ۳۰۰ هزار مودی جدید مالیاتی در سال
دیدگاه شما در مورد : افزایش درآمدهای مالیاتی در سال ۹۶/ شناسایی ۳۰۰ هزار مودی جدید مالیاتی در سال

افزایش درآمدهای مالیاتی در سال ۹۶/ شناسایی ۳۰۰ هزار مودی جدید مالیاتی در سال تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ