• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 26638 - تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 - ساعت: 19:54

چاپ

افزایش سقف برداشت از خودپردازها در ایام عید


تمام بانک ها و مؤسسات اعتباری عضو مرکز شتاب از تاریخ 20 اسفند ماه سال جاری الی 15‏ فرودین ماه سال 1396 مجازند سقف برداشت وجه از خودپردازها را تا مبلغ 500 هزار تومان به صورت درون بانکی افزایش دهند.

به گزارش میانخبر، با توجه به در پیش بودن ایام نوروز و به منظور رفاه حال هموطنان، ارائه خدمتِ افزایش سقف برداشت تا مبلغ 500 هزار تومان از خود پرداز های شبکه بانکی کشور را مجاز اعلام کرد.

این اقدام همه ساله در ایام پایانی سال و با نزدیک شدن ایام عید نوروز از سوی شبکه بانکی کشور به صورت هماهنگ و منسجم انجام می شود.

بدین منظور شبکه بانکی با ارائه بی وقفه خدمات به آحاد مردم، شرایط را برای استفاده بدون دغدغه خاطر هموطنان از خدمات بانکی فراهم می کند.

بر این اساس بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، موارد زیر را به منظور خدمت‌رسانی مطلوب به مشتریان به بانک ها ابلاغ کرد :

1. از تاریخ 20‏.12‏.95 الی 15‏.1‏.96 تمام بانک‌ها مجاز هستند نسبت به تنظیم منوی برداشت وجه تا مبلغ 5.000.000 ریال به صورت درون بانکی (local) اقدام کنند.

2. بانک‌ها مجاز هستند با توجه به تامین وجه شعب در این ایام توسط بانک مرکزی، نسبت به تنظیم کاست‌ها و اسکناس‌گذاری در خودپردازها، با توجه به موقعیت جغرافیایی و تقاضای عمومی دریافت وجه، اقدام کنند.

3. پس از اتمام طرح و برای پرهیز از سردرگمی مشتریان و امکان برگشت سریع به حالت اول می‌بایست حداقل تغییرات در منوی نقد سریع (Fast Cash) دستگاه‌های خودپرداز انجام شود. پیشنهاد می‌شود در این خصوص از منوی «سایر مبالغ» برای برداشت‌های بیش از دویست هزار تومان استفاده شود.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : افزایش سقف برداشت از خودپردازها در ایام عید
دیدگاه شما در مورد : افزایش سقف برداشت از خودپردازها در ایام عید

افزایش سقف برداشت از خودپردازها در ایام عید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ